„Lietuvos talentų“ naujo sezono žvaigždė – 9-metė oro gimnastė Liepa: treniruojasi nuo 5-erių

Liepa Balčiūnaitė ir „Lietuvos talentų“ teisėjai / V.Černiausko nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Ilgai lauktos „Lietuvos talentų“ naujojo sezono premjeros metu žiūrovai pamatys ne vieną skirtingai nuostabų, ypatingą talentą turintį dalyvį. O kad neprailgtų laukti sekmadienio vakaro, kviečiame susipažinti su dar viena šio sezono žvaigžde – vos 9-mete oro gimnaste Liepa.

Liepa Balčiūnaitė oro gimnastika užsiima nuo penkerių metų. Tuomet pradėtas lankyti būrelis tapo mergaitės itin mėgstama veikla, o sunkus darbas ir treniruotės pavertė ją mažąja ore atliekamų triukų specialiste. Dabar, kai Liepai jau devyneri, žiūrovai turi galimybę jos talentus išvysti ir didžiojoje „Lietuvos talentų“ scenoje. Liepa savo pasirodymo metu ne tik stebina atliekamų triukų profesionalu bei grakštumu, bet žiūrovų širdis pavergia ir savo mielumu – tuo nesuabejoja ir projekto teisėjai.

Tiesa, net ir tai nėra vieninteliai devynmetės mergaitės gabumai. „Taip pat lankau pramoginius šokius, dainuoju bei groju ukėlele“, – su šypsena veide vardija ji.

Liepa Balčiūnaitė ir „Lietuvos talentų“ teisėjai / V.Černiausko nuotr.

Tačiau bent jau kol kas, kitų savo talentų Liepa atskleisti dar nesiryžta. Geriausiai ji jaučiasi tada, kai demonstruoja savo oro gimnastikos gebėjimus. Ji atvirauja, jog šis sportas – sunkus ir reikalaujantis didelio ryžto. „Kai ruošiausi projektui, treniruodavausi net 5 kartus per savaitę“, – sako ji bei prideda, kad galimybė pasirodyti didžiojoje scenoje jai atperka viską.

Šiuo sportu užsiimančių vaikų norą pasirodyti didžiulei miniai žiūrovų akcentuoja ir mergaitės trenerė. Anot jos, užsiimantiems oro gimnastika, vietų, kuriose galėtų plačiai pasireikšti, atskleisti savo progresą ir pasirodyti didelei auditorijai, daug nėra. Viskas dėl to, jog Lietuvoje šio sporto varžybos neorganizuojamos. Tačiau būtent „Lietuvos talentų“ scena tam tinka idealiai.

Liepa Balčiūnaitė ir „Lietuvos talentų“ teisėjai / V.Černiausko nuotr.
Liepa Balčiūnaitė ir „Lietuvos talentų“ teisėjai / V.Černiausko nuotr.

Ir nors daugelis galėtų pagalvoti, kad sportas – gana pavojingas, pasirodo, kad užsiėmimų metu traumų beveik niekuomet nebūna! Taip yra daugiausiai dėl to, jog vaikai pirmuosius triukus mokomi atlikti labai lėtai, žemame aukštyje. Vaikams tobulėjant ir jų sugebėjimams gerėjant, aukštis po truputį kyla, o triukai tampa vis sudėtingesni. Taip užtikrinamas saugus vaikų tobulėjimas.

Liepa – vienas iš tokių vaikų. Tai – labai talentinga mergaitė, nesibaidanti darbo, ilgų treniruočių bei nuolatinio pratimų kartojimo. Kantrybė – Liepos išskirtinumas, leidžiantis sunkų darbą paversti gražiu pasirodymu. Greta jo esantis mergaitės užsispyrimas, keturių metų patirtis oro gimnastikoje ir tinkamumas scenai, nulėmė Liepos atėjimą į „Lietuvos talentus“.

„Lietuvos talentai“ – sekmadienį, 19.30 val per TV3.

„Lietuvos talentų“ teisėjai / V.Černiausko nuotr.
Skaitykite daugiau