Lietuvos svajonių mergina siekianti tapti Paula Čepinskaitė parodė jos gyvenimo moto įprasminusią tatuiruotę

Paula Čepinskaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Po konkurso „Lietuvos svajonių mergina“ fotosesijos daug intrigų pažėrė savo seksualumą ir moterišką žavesį demonstruoti itin mėgstanti Paula Čepinskaitė. Viena jų – fotografuojantis su maudymosi kostiumėliu pasimačiusi merginos kūną puošianti tatuiruotė.

Baigiantis pirmajai konkurso savaitei jos lyderė atskleidė po krūtine išraitytos tatuiruotės paslaptį.

„Tatuiruotė slepa mano gyvenimo moto. Tai užrašas prancūzų kalba „Je dirige mon monde“, kuris lietuviškai reiškia „Aš valdau savo gyvenimą“. Tai žodžiai, kuriais visada vadovaujuosi, nes tik sugebėjusi atsiriboti nuo aplinkos ir pasinėrusi į savąjį aš, išsiaiškinusi tikruosius savo norus ir išsikėlusi tikslus, galėsiu būti išties visiškai laiminga. Būtent todėl šie žodžiai mane lydi visada ir būtent todėl jie yra užrašyti ant mano kūno. Nešioju juos po širdimi“, – atskleidžia P.Čepinskaitė.

Lietuvos svajonių mergina siekianti tapti P.Čepinskaitė prisipažįsta, jog apie šią tatuiruotę svajojo ne vienerius metus ir džiaugiasi, jog prieš beveik metus pagaliau ryžosi savo kūną papuošti prasmingu užrašu. Nors kol kas tai vienintelė jos kūną puošianti tatuiruotė, mergina sako, jog jau turi viziją ir antrajai.

„Taip, galvoju apie dar vieną tatuiruotę, tačiau kokia ji bus, kur ir kada, dar kol kas norėčiau palikti paslaptyje. Artimiausius žmones galiu nuraminti, jog pasidariusi vieną ar antrą, tikrai nepradėsiu kūno be saiko marginti piešiniais. Man asmeniškai gražiau atrodo kelios minimalistinės tatuiruotės, o ne visas jomis nusėtas kūnas“, – sako P.Čepinskaitė.

Už pirmosios savaitės merginas Paulą Čepinskaitę ir Liną Bivainytę dar galima balsuoti iki rytojaus, lapkričio 10 d. Savaitės nugalėtojai atiteks vertingas pizas ir kelialapis į konkurso finalą. Jau pirmadienį prasidės nauja savaitės dvikova, kurioje dėl internautų balsų susirungs dvi kardinaliai skirtingos merginos.

 

 

Skaitykite daugiau