Iš Klaipėdos kilę muzikantai šou „Supermiestas“ uždainavo su „Nėščiųjų choru“

Vilius ir Violeta Tarasovai, Kristina Jautakaitė ir Rima Petrauskytė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Antradienio vakarą Vilniuje vyko premjerinės LNK šou „Supermiestas“ laidos filmavimas. Jau nuo pat pradžių jo metu pažiro staigmenų: aktoriaus Giedriaus Savicko vadovaujama Klaipėdos komanda žiūrovams paruošė ypatingą muzikinį pasirodymą – iš pajūrio kilusios garsenybės uždainavo kartu su nėščiųjų choru.

Į kovą dėl Lietuvos supermiesto titulo šiame šou stoja Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Telšiai, Plungė. Atskirą komandą sudaro į Lietuvą sugrįžę išeiviai arba kitataučiai, gyvenantys Lietuvoje. Ši komanda simboliškai vadinasi „Intermiestu“.

Tiesa, pirmojoje laidoje žiūrovai pamatys tik keturių miestų kovą – Vilniaus, kurio komandai vadovauja Jogaila Morkūnas, Giedriaus Savicko vadovaujamos Klaipėdos, Irūnos Puzaraitės globojamos Marijampolės ir iš Plungės kilusio Česlovo Gabalio komandas. Kiti miestai prisistatys vėliau.

Premjerinės šou „Lietuvos supermiestas“ laidoje – garsenybių būrys (88 nuotr.)
+82

Miestų komandų pasirodymus vertina trys komisijos nariai: televizijos laidų vedėjas Rolandas Vilkončius, etiketo ekspertas Giedrius Drukteinis ir aktorė Asta Baukutė. 

Premjerinėje laidoje keturi miestai pateikė komisijos nariams muzikinius pasirodymus. Nustebino jau pats pirmas – Giedriaus Savicko vadovaujamos Klaipėdos komandos šou. Dainą Klaipėdai skyrė keturi garsūs atlikėjai: Rima Petrauskytė iš grupės „Man-go“, Vilius ir Violeta Tarasovai bei Kristina Jautakaitė. Visi jie kilę iš pajūrio.

Tačiau garsenybės į sceną lipo ne vienos – joms pritarė besilaukiančių moterų choras, kurį pats G.Savickas praminė „Nėščiųju choru“. Keliolika besilaukiančių moterų pasipuošė baltomis „2ru2ra“ suknelėmis, kurias ties pilvu puošia aplikacijos, vaizduojančios kūdikius įsčiose. 

Šou „Lietuvos supermiestas“ filmavimo akimirka / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

„Pasirodykime greičiau – negalime laukti, nes jos laukiasi“, – juokavo G.Savickas. Atlikėjams scenoje pritarė ir miesto meras Vytautas Grubliauskas – ir padainavo, ir pagrojo. 

Premjerinės laidos filmavime dalyvavo ir daugiau žinomų žmonių: Jogaila Morkūnas, Mantas Wizzard, Irūna Puzaraitė ir Marius Jampolskis, Aistė Smilgevičiūtė, Česlovas Gabalis, futbolininkas Tomas Danilevičius ir kiti.

Šou „Lietuvos supermiestas“ filmavimo akimirka / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Skaitykite daugiau