Lietuvos širdžių prezidentu pasiskelbęs Staska žada atpiginti nemokamą gydymą ir vienišai moteriai surasti porą

Andrius Žiurauskas / Pauliaus Makausko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-02-14 14:14
Ketvirtadienį socialiniuose tinkluose it virusas ėmė plisti vaizdo įrašas, kuriame režisieriaus Emilio Vėlyvio filmo „Redirected / Už Lietuvą!“ herojus kaimietis Staska (akt. Andrius Žiūrauskas), prisistatantis „Lietuvos širdžių prezidentu“, agituoja balsuoti už jį artėjančiuose prezidento rinkimuose. Penktadienį internete išplito šios „politinės reklamos“ tęsinys, kuriame „kandidatas“ žarsto „konkrečius rinkiminius pažadus be populizmo“.

Apie pirmąją šios „politinės reklamos“ dalį Žmonės.lt jau rašė – į kamerą žvelgęs „kandidatas“ joje pašiepė šalies politikus.

„Aš, Staska, rašausi krauju ir prisiekiu sudraskyti oligarchus ir maisto prekybos bei šildymo monopolijas, sumažinti maisto, alkoholio, cigarečių ir kitų būtiniausių produktų kainas. Aš prisiekiu priversti valdininkus dirbti – juos ir kitus politikos pingvinus“, – reklamos tęsinio pradžioje „konkrečius rinkiminius pažadus be populizmo“ ima žarstyti Staska.

Paprastam žmogui jis žada grąžinti orų ir gerą gyvenimą, rasti darbą, už kurį būtų mokamas atlyginimas. „Prisiekiu atpiginti nemokamą gydymą ir sugrąžinti nemokamą mokslą. Prisiekiu atidaryti ne iki galo uždarytą Lietuvos atominę elektrinę. Aš prisiekiu visiems laikams Lietuvoje uždrausti skalūnų dujas. Aš prisiekiu – iš Baltarusijos, Lenkijos ir Rusijos mes sugrąžinsime Lietuvos žemes“, – toliau konkretumo negaili jis.

Jei Staska taptų prezidentu, jis įteisintų „samagono“ gamybą, sumažintų šildymo ir benzino kainas, padidintų pensijas ir įvestų nemokamą viešąjį transportą. Vienišai moteriai „kandidatas“ žada rasti porą, o centrinėse miesto gatvėse jis neleistų rengti jokių paradų – pats susirinkusiuosius vaikytų. Balsuoti prezidento rinkimuose galėtų ir vaikai, filmo „Redirected / Mes už Lietuvą“ amžiaus cenzas taip pat sumažėtų.

„Aš prisiekiu uždrausti pardavinėti Lietuvos žemelę. Turiu galvoje ne tik užsieniečius. Aš uždrausiu išvis ją pardavinėti, todėl kad Lietuvos žemelė yra turtas, kurio niekam niekada negalima pardavinėti“, – kalba Staska.

„Politinės reklamos“ pabaigoje jis skelbia ultimatumą: jei filmas „Redirected / Mes už Lietuvą!“ iki vasario 17 d. sulauks 50 tūkst. gerbėjų, Staska iš tiesų kels kandidatūrą į prezidentus.

„Nustokim pjaut grybą. Šluokim kiemą. Pakabinkim ant namų teisingas lenteles. Su meile ir kaimynų palaikymu, jūsų vilties prezidentas Staska“, – atsisveikina „kandidatas“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai