Lietuvos rinktinę palaikė „The Roop“: mačo su čekais metu pasirodė tarp virtualių sirgalių

„The Roop“ / A.Savickio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-02-20 21:41
Šeštadienio vakarą vykusių 2022 metų Europos krepšinio čempionato atrankos „burbulo“ rungtynių tarp Lietuvos ir Čekijos rinktinių metu Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje per ekranus tarp virtualių sirgalių netikėtai pasirodė ir grupės „The Roop“ nariai.

Dėl karantino apribojimų sporto renginiai nuo lapkričio mėnesio vyksta be žiūrovų salėje, tačiau pastačius arenoje didžiulę ekranų sieną sirgaliai gali transliuoti vaizdą iš savo namų ir taip išreikšti palaikymą rinktinei virtualiai. 

Šia galimybe pasinaudojo ir mačą stebėjusi grupė „The Roop“, kuri atstovaus Lietuvai šių metų Eurovizijos dainų konkurse. Virtualių sirgalių sienoje netikėtai pasirodę grupės nariai palaikymą rinktinei išreiškė savo firminiu „pirštukų šokiu“ ir tuo pačiu pirmą kartą šiemet prisistatė Europai tarptautiniame renginyje.

Nors savo atstovą šių metų Eurovizijai išsirinko dar ne visos šalys, grupė „The Roop“ klausytojų širdis pavergė ir lažybų bendrovių viršūnes užkariavo akimirksniu – pergalė grupei prognozuojama jau nuo tada, kuomet siųsti dainą „Discoteque“ atstovauti mūsų šaliai oficialiai nebuvo nuspręsta net pačioje Lietuvoje. 

„The Roop“ / A.Savickio nuotr.
„The Roop“ / A.Savickio nuotr.

Iš 41-os Eurovizijos dainų konkurse dalyvausiančios šalies savo atstovą yra išsirinkusios 29 valstybės. Lažybų bendrovės „The Roop“ skiria 12% pergalės tikimybę. Antra vieta, su 8% šansu laimėti, pranašaujama Islandijos grupei „Daði og Gagnamagnið“, o trečia vieta – Bulgarijos atlikėjai „Victoria“ (7% tikimybė). 

Aukščiausias Lietuvos pasiekimas Eurovizijoje iki šiol yra šeštoji vieta, kurią 2006 metais užėmė grupė „LT United“ su daina „We Are The Winners“, todėl, jei šių metų lažybų bendrovių prognozės pasitvirtintų, kitais metais Eurovizijos konkursas pirmą kartą būtų rengiamas Lietuvoje ir, tikėtina, vyktų sostinėje.

„The Roop“ / A.Savickio nuotr.
„The Roop“ / A.Savickio nuotr.

Lietuvos ir Čekijos rinktinių akistata baigėsi psichologiškai svarbia lietuvių pergale 94-74. Visgi, Lietuvos krepšininkų pirmadienio vakarą laukia paskutinės atrankos į FIBA EuroBasket 2022 turnyrą rungtynės su Danijos rinktine, kuriai lapkričio mėnesį lietuviai nusileido rezultatu 76-80.

Be Lietuvos rinktinės rungtynių Vilniuje šiuo metu vyksta ir kiti paskutiniojo 2022 metų Europos krepšinio čempionato atrankos etapo „burbulo“ mačai. Šeštadienį sostinėje kovėsi Belgijos ir Danijos rinktinės (88-65), o pirmadienį čia Belgija susitiks su Čekija.

Varžybų akimirka / A.Savickio nuotr.
Varžybų akimirka / A.Savickio nuotr.

Naujausi straipsniai