Lietuvos publika jau susitiko su didžiausio pasaulyje šou „Pasivaikščiojimas su dinozaurais“ herojais

„Pasivaikščiojimas su dinozaurais“ Lietuvoje
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-05 20:52
Daugiau 9 mln. žiūrovų sužavėjęs didžiausias pasaulyje šou „Pasivaikščiojimas su dinozaurais“ susitiko su pirmaisiais žiūrovais. Ketvirtadienį (spalio 5 d.) po pietų buvo surengta parodomoji repeticija, kurią įamžinti galėjo ne tik žiniasklaida, bet ir patys jaunieji žiūrovai. Jauniausi gerbėjai susitiko su mažiausiu dinozauru Baby T, kuris nepaliko nė vieno abejingo.

Vakar prie didžiausios šalyje „Žalgirio“ arenos atvykę daugiau nei dvidešimt sunkvežimių, atgabeno visą reikalingą įrangą įspūdingiems dinozaurų šou pasirodymams. Lietuvoje analogų neturintis šou bus parodytas net keturis kartus – spalio 5, 6 ir 7 dienomis. Pasaulinę šlovę pelniusį šou „Pasivaikščiojimas su dinozaurais“ visame pasaulyje jau matė daugiau nei 9 mln. žiūrovų.

Pasaulyje didžiausiu tituluojamas šou „Pasivaikščiojimas su dinozaurais“ jau atvyko į Lietuvą. Ketvirtadienį (spalio 4 d.) po pietų prie didžiausios šalyje „Žalgirio“ arenos atvyko daugiau nei dvidešimt sunkvežimių, atgabenusių visą reikalingą įrangą įspūdingiems dinozaurų šou pasirodymams. Lietuvoje analogų neturintis šou bus parodytas net keturis kartus – spalio 5, 6 ir 7 dienomis. Pasaulinę šlovę pelniusį šou „Pasivaikščiojimas su dinozaurais“ visame pasaulyje jau matė daugiau nei 9 mln. žiūrovų.

Bilietus į nepakartojamą šou „Pasivaikščiojimas su dinozaurais“ galima įsigyti visose „Bilietai.lt“ kasose ir internetu www.bilietai.lt.

Dinozaurai vėl riaumoja tarptautinėse žemėse, nes 2018 m. pasaulinę šlovę pelnęs šou „Pasivaikščiojimas su dinozaurais – įspūdingas reginys“ grįžta. Visą pasaulį apkeliavęs šou, kurį jau matė daugiau nei 9 mln. žmonių iš 250 miestų, liepos mėnesį atnaujino pasaulinį turą Didžiojoje Britanijoje. Vėliau „Pasivaikščiojims su dinozaurais – įspūdingas reginys“ svečiuosis didžiausiose Europos šalių arenose, taip pat ir Lietuvoje. Žiūrovų laukia didžiausias ir geriausias dinozaurų šou visame pasaulyje, kurio atnaujinimas kainavo daugiau nei 20 mln. JAV dolerių ir kuriame menas dera su aukščiausiomis technologijomis.

„Pasivaikščiojimas su dinozaurais“  Lietuvoje / Organizatorių nuotr.
„Pasivaikščiojimas su dinozaurais“ Lietuvoje / Organizatorių nuotr.

Atnaujintame pastatyme žiūrovai matys efektingus ir spalvingus pasikeitimus, kurie buvo padaryti remiantis paskutiniais mokslininkų tyrimais. Todėl dinozaurų rūšys dabar atrodo kaip niekada tikroviškai. “Pasivaikščiojimas su dinozaurais – įspūdingas reginys ” šou kuria “Global Creatures”. Vienos valandos ir 40 minučių trukmės šou su kino menui būdingu realizmu atskleidžia visą dinozaurų evoliucijos raidą. „Pasivaikščiojimas su dinozaurais – įspūdingas reginys“ šou rodomose scenose vaizduojama dinozaurų tarpusavio sąveika, kaip jie evoliucionavo ir pradėjo vaikščioti dviem kojomis ir kaip žolėdžiai išmoko apsisaugoti nuo greitesnių plėšrūnų.

Bus pristatytos devynios dinozaurų rūšys, kurios viešpatavo prieš 200 mln. metų. Šou žiūrovai matys senovėje visus terorizavusį Tiranozaurą, taip pat Plateozaurą ir Liliensternus iš Triaso eros periodo, Stegozaurą ir Alozaurą iš Juros periodo, Torozaurą ir Ceratozaurą iš Kreidos eros. Didžiausias iš jų – Brachiozauras, kuris yra 11 metrų aukščio, o atstumas nuo jo nosies iki uodegos yra net 17 metrų. Ruošiant šį dinozaurą dirbo 50 darbuotojų komanda, kurioje buvo inžinieriai, odos gamintojai, menininkai, dažytojai ir animatronikos ekspertai – kūrimo procesas tęsėsi visus metus.

Žiūrovai pamatys visą pasaulio istoriją: atsiskiriančius Žemės kontinentus, perėjimą nuo Triaso eros periodo sausų dykumų į žaluma suvešėjusį Juros periodą. Taip pat okeanų formavimąsi, vulkanų išsiveržimus, miškų gaisrus – viską, kas vyko iki susidūrimo su didžiule kometa, kuri sudrebino Žemę ir išnaikino dinozaurus.

Šis šou gimė Australijoje, kur po ilgų planavimo ir darbo metų, „Pasivaikščiojimas su dinozaurais – įspūdingas reginys“ užgimė 2007 m. sausio mėnesį Netrukus šou, kurio žiūrėti susirenka rekordinis skaičius žiūrovų, nukonkuravo visą pasaulį. 2009 m. „Pasivaikščiojimas su dinozaurais“ pakerėjo ir Lietuvos publiką. Mūsų šalyje vykę pasaulinių gastrolių šou sulaukė beprecedentinio žiūrovų susidomėjimo - į pasirodymus buvo išpirkti visi bilietai.

Ištraukos iš šou „Pasivaikščiojimas su dinozaurais“:

Šou „Pasivaikščiojimas su dinozaurais – įspūdingas reginys“ Australijoje sukūrė Gerry Ryan, Malcolm Cooke ir Jill Bryant, o visam pasauliui pristato „Global Creatures“:

Įspūdingiausią kada nors Lietuvoje regėtą šou „Pasivaikščiojimas su dinozaurais“ Kauno „Žalgirio“ arenoje pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“, kitą šeštadienį ten pat kviečiantis pamatyti įspūdingą „Daddy Was A Milkman“ koncertą, o vėliau – Vilniuje vyksiantį garsios britų grupės „Jungle“ pasirodymą, vokiečių pianisto Niklo Paschburgo koncertą Šv. Kotrynos bažnyčioje, Vokietijos techno žvaigždės Paulo Kalkbrennerio pasirodymą menų fabrike „Loftas“, taip pat kitais metais vyksiantį britų atlikėjo Tomo Odello koncertą, įspūdingus „Disney On Ice“ šou „Stebuklinga ledo pasaka“, operos legendos Placido Domingo ir Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro koncertą Kaune, Vilniuje įvyksiančius Islandijos muzikos atlikėjo Ólafuro Arnaldso ir grupės „Genesis“ gitaristo Steve'o Hacketto pasirodymus.

Naujausi straipsniai