Lietuvos muzikos apdovanojimų raudonu kilmu žengė pasipuošusios garsenybės

Raudonu M.A.M.A kilimu žengė muzikos pasaulio įžymybės / Žmonės.lt montažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-26 18:00
Sausio 26 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksta M.A.M.A 2017 muzikos apdovanojimai. Raudonu kilimu šiandien žengia ne tik žinomi atlikėjai, bet ir su jais bendradarbiaujančios ar palaikančios garsenybės. Žvaigždes sutinka vedėja tapusi Nijolė Pareigytė-Rukaitienė.

Iškilmių organizatoriai nusprendė, kad apdovanojimų įteikimo ceremoniją ves populiarus humoristų duetas – Mantas Stonkus ir Mantas Katleris.

Sausio 26-ąją vyksiančioje ceremonijoje bus apdovanoti metų geriausieji, o iškilmingą statulėlių teikimą ir kasmet tobulėjančias nugalėtojų kalbas keis muzikiniai pasirodymai. Jau aišku, kad koncertuos „G&G Sindikatas“, Beatrich, Monique, „Rondo“ ir kiti populiarūs Lietuvos atlikėjai bei grupės.

Raudonu M.A.M.A kilimu šiandien žengė garsiausi pramogų pasaulio atstovai. Netrūko blizgesio ir drąsos. Trumpam šmėstelėjusią juodą spalvą užgožė spalvingi žvaigždžių apdarai.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Raudonojo kilimo transliacijos vedėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė akį traukė išskirtine dizainerės Lauros Dailidėnienės suknele. Balta, origamio silueto suknelė nepaliko abejingų.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Tuo tarpu dainininkė Eglė Jakštytė ant raudonojo kilimo žėrėjo su juoda suknele. Drabužis su ilgu šleifu sukūrė ypatingos prabangos įspūdį, o nuoga nugara suteikė įvaizdžiui seksualumo.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Neprilygstamai atrodė ir M.A.M.A 2017 ceremonijos vedėjų Manto Katlerio ir Manto Stonkaus mylimosios. Aistė Kabašinskaitė vilkėjo juodą suknelę su ilgu šleifu, o Indrę Stonkuvienę papuošė dizainerės Dianos Paukštytės žėrinti juoda suknia.

Dar daugiau garsenybių ir jų įvaizdžių – portalo Žmonės.lt nuotraukų galerijoje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai