Lietuvos moterų krepšinio riktinės narė Santa Okockytė ištarė lemtingąjį „taip“

Ernestas Baltkojis ir Santa Okockytė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-01 16:27
Karštą rugpjūčio 1-osios popietę Kauno Šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedroje bazilikoje savo likimus sujungė Lietuvos moterų krepšinio rinktinės narė Santa Okockytė (26) ir jos išrinktasis Ernestas Baltkojis (27).

Pora į ceremonijos vietą atvyko atskirai. Jaunikis svarbią dieną pasipuošė kiek netikėtų spalvų kostiumu, puikiai derėjusiu prie prabangios, Alytaus salone „Diora“ išnuomotos nuotakos suknelės. Įspūdingą Santos įvaizdį paryškino ir papuošlų kūrėjos Elvyros Monginienės auskarai.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Nuotakos šukuosena rūpinosi stilistas Tadas Kiveris, o makiažu – sesė Milanija Ulanova. Pastaroji su vyru Jevgenijum Ulanovu tapo ir jaunųjų meilės liudininkais.

Prie altoriaus Santą palydėjo tėtis Arūnas Okockis. Šventės kaltininkei vaikai kelią klojo rožių žiedlapiais.

Jaunavedžiai santuokos metu pasikeitė klasikiniais geltono aukso žiedais. Nuo šiol Santa bus vadinama Baltkojienės pavarde.

Nuotakai puokštę, jaunikio butonjerę ir kitas šventės kompozijas, skirtas papuošti vakaro puotai pasirinktą vietą, gamino floristas Modestas Vasiliauskas, o vestuvių dekoracijomis bei organizacinėmis smulkmenomis rūpinosi renginių planuotojai „Why Not agency“.

„Esame labai laimingi. Dabar galėsime nebesiskirti ir visada būti kartu“, – sakė laiminga įsimylėjėlių pora.

Santa su šypsena sakė, kad jos išsirinkta nuotakos suknelė ir sodybos Kulautuvoje interjeras tarsi padiktavo vestuvių temą.

„Aplinkoje bus galima rasti ne vieną Antikos periodą primenančią detalę“, – pasakojo Santa Okockytė.

Vidurnaktį jaunieji ir jų svečiai sutiks neįprastoje ceremnijoje – vaišinsis putojančiu gėrimu iš garsiausio Lietuvos ledo skulptoriaus Mindaugo Tendziagolskio sukurtos taurės.

Pora į povestuvinę kelionę nevyks, nes netrukus prasideda pasirengimas naujam krepšinio sezonui ir Santa turės išvykti į Lenkiją, kur atstovaus „Gdynia“ klubą.

„Pailsėsime kelias dienas Birštone. Tolimesnei išvykai tiesiog nebebus laiko“, – sakė nuotaka.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai