Lietuvos kūrėjai sužibėjo grožio konkurse užsienyje

„Mrs. Universe France and Monaco“ dalyvės / Elly Jurelly nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-26 15:45
Šiais metais Žydrojoje pakrantėje, Pietų Prancūzijoje, pirmą kartą įvyko grožio konkursas „Mrs. Universe France and Monaco“ (liet. „Misis visata Prancūzija ir Monakas“). Konkurso organizatoriai – Reda Karosienė (Misis Lietuva 1994) ir „The Glam Management Group Monaco“. Renginio šūkis – „Moteris prieš prievartą pasaulyje ir už vaikų saugumą“.

Komisija „Mrs. Universe France“ paskelbė Anastasią Gorshkovą, o „Mrs. Universe Monaco“ – Natalią Shapovalovą. Nugalėtojomis tapo gražios, aktyvios mamos, žmonos, pasiekusios puikias karjeras. Anastasia – Pasaulio dailiojo čiuožimo bronzos medalio laimėtoja, trijų vaikučių mama. Beje, mažiausiam – tik trys mėnesiai. Šios moterys gali būti pavyzdžiu šiuolaikinei moteriai. Pavyzdžiui, Natalia turi du diplomus – teisininkės ir choreografės.

Šiais metais konkursą laimėjo Prancūzijos atstovė, tad, Redos Karosienės teigimu, dabar atėjo metas Anastasiai garbingai pasirodyti konkurse „Mrs Universe 2017“, kuris vyks Pietų Afrikoje.

Prie šio didelio projekto įgyvendinimo prisijungti buvo pakviesti ir lietuvių menininkai bei kūrėjai. Projekto partnere tapo žinoma fotografė ir įvaizdžio kūrėja Elly Jurelly (www.FotoAlibi.com), kuri ne vienerius metus dirba su moterimis ir įamžina jų išorinį grožį, siekdama atskleisti ir vidinio pasaulio subtilumą bei gilumą. Lietuvoje garsi fotografė yra sukūrusi ne vieną įdomų ir žinomą projektą su garsiomis Lietuvos moterimis, pavyzdžiui „Moters Kvapas“.

Elly labai laisvai ir nuoširdžiai bendrauja, todėl greitai rado bendą kalbą su grožio atstovėmis, padėjo joms atsiskleisti ir perteikė jų nuotaikas bei jausmingumą keliose puikiose fotosesijose. Jos vyko Pietų Prancūzijoje. Dauguma šių nuotraukų puikuosis Monako spaudoje ir reprezentuos atstoves grožio konkurse Afrikoje.

Komandos nare tapo ir jauna bei perspektyvi vizažistė Karolina Daugšytė. Mergina kūrė makiažus grožio konkurso atstovėms, atsižvelgdama į temos visumą ir pačių moterų pageidavimus. Preciziškas darbas puikiai atsispindi visose nuotraukose. Mergina žavėjosi dalyvių natūralumu ir prižiūrėta oda. Tai buvo ir iššūkis, ir nuostabi patirtis. „Dabar nebaisu niekas“,– sakė mergina, įveikusi tokią atsakingą užduotį.

Elly Jurelly  nuotr.
Elly Jurelly nuotr.

Elly pakvietė prie konkurso prisidėti ir kelis Lietuvos dizainerius, kurie savo šedevrais papuošė gražuoles. Prie projekto prisidėjo talentingas mados kūrėjas Marius Vepšta bei jaunoji dizainerė Paula Poderytė.

Marius dalyvavo įvairiuose su mada susijusiuose konkursuose, madų šou Lietuvoje ir už jos ribų, TV3 ir BTV televizijos kanalų projektuose. Kelis metus iš eilės nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje rūpinosi atlikėjų sceniniu įvaizdžiu ir jiems kūrė autentiškus ir dėmesį traukiančius kostiumus. Marius bendradarbiavo su prancūzų prodiuserine kompanija „Wow your life“ ir Madonnos choreografine grupe, kuriant serialą I'ART. Europos kailių asociacijos organizuojamame meistriškumo dviejų savaičių seminare atstovavo Lietuvą ir sulaukė didelio šios industrijos atstovų dėmesio – tarp jų ir Alexanderio McQueeno profesoriaus Vasilis Kardasis. Šiu metų vasario mėnesį Marius Vepšta surengė fotosesiją bendradarbiaudamas su mados pasaulio atstovais: grimo meistre Lianne Claire (Vogue Italia, Shop Til You Drop, Yen, Oyster), Rupertu Kaldoru (Niujorko-Sidnėjaus mados fotografu) ir Jana Katharina Jung. Jana – viena perspektyviausių šių dienų Vokietijos modeliu dirbanti su tarptautinėmis modelių agentūromis Londone, Vokietijoje bei Italijoje.

Elly Jurelly  nuotr.
Elly Jurelly nuotr.

Marius gavo pasiūlymą rūpintis tarptautinį pripažinimą pelniusių operos solistų įvaizdžiu jų dvylikos gala koncertų ciklo metu, kuris organizuojamas kartu su Opera Australia kompanija ir ABC Classic FM radio stotimi.

Marius kuria tiek vyriškus, tiek moteriškus drabužius. Jo apdarai išsiskiria konstrukciniais sprendimais bei novatoriškumu. Marius dažniausiai gyvena kurdamas išskirtinius projektus, kartais ir labai įnoringiems klientams ir tuo mėgaujasi.

Paulos Poderytės visa kūryba moteriška, švelni ir žėrinti. Baigusi įvaizdžio dizaino studijas, aprangos dizaino ir siuvimo kursus, laimėjusi TV3 laidos „Vilnius gyvai“ stilistų kovą ir dirbusi kelerius metus proginių ir vestuvių suknelių mados namuose „Orelli“ – šiandien ji tvirtai ir pasitikinčiai dalyvauja įvairiuose mados renginiuose. Paula pristatė pirmąją sėkmingą kolekciją, įkūrė savo mados namus.

Nuotraukose galima išvysti ir puikius „MsMermaid“ maudymosi kostiumėlius, kuriuos anksčiau visuomenei pristatė Asta Valentaitė. Maudymukais pasipuošė ir Natalia Shapovalova. Projekte dalyvavo ir „Rasa Studio“ kūrėjos Rasos Juškevičienės drabužių linija.

Abiejų gražuolių auskarus kūrė talentinga Natalija Martinavičienė, geriau žinoma kaip „Natali de Lyrik“. Auskarai buvo sukurti iš „Swarovski“ kristalų, perlų, sidabro. Apgalvotos formos, detalės, proga, kurios metu bus dėvimi. Natalijos buvo paprašyta sukurti papuošalus, priderintus prie garderobo, vykstant į „Mrs. Universe 2017“ konkursą rugpjūtį Afrikoje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai