Šaltinis: Žmonės
2019-06-22 18:48
AA

Lietuvos sambo imtynininkei Karinai Stefanovič Europos žaidynės baigėsi anksčiau, nei tikėjosi ji ir treneris Eduardas Rudas.

Minsko sporto rūmuose mūsų šalies atletė svorio kategorijos per 80 kg ketvirtfinalyje 0:9 nusileido ukrainietei Anatasijai Sapsai.

Net ir po pirmos nesėkmės galimybė pakovoti dėl bronzos medalio dar buvo likusi. Tačiau K.Stefanovič ja nepasinaudojo – 0:4 pralaimėjo paguodos dvikovą rumunei Alinai-Petronelai Paunescu ir liko septinta tarp tiek pat šios svorio kategorijos dalyvių.

„Pritrūkau jėgų. Pirma kova labai išvargino. O pirma kova – visada svarbiausia, jai atiduodame visas jėgas“, - braukdama prakaitą nesėkmės priežasčių ieškovojo Europos taurės laimėtoja, žemyno čempionatų prizininkė iš Lietuvos.

Nors Europos žaidynėse tikslas nebuvo pasiektas, 31 metų vilnietė ryžto nepraranda: „Padirbėsime treniruotėse, ištaisysime klaidas. Rudenį laukia pasaulio čempionatas. Jam dabar skirsime visą dėmesį. Reikia atsirevanšuoti.“

Rytoj Minsko sporto rūmuose medalio sieks dar vienas Lietuvos sambo imtynininkas – Gintaras Katkus kovos svorio kategorijos iki 52 kg varžybose.

Pirmosiose Europos žaidynėse 2015 m. Baku bronzos medalius iškovojo abu jose dalyvavę mūsų šalies sambo atstovai – Rūta Aksionova ir Radvilas Matukas.