Lietuvos įžymybės apie filmą „Aš Žvaigždė“: vieni susitvarko, kiti lieka tokiais „mantais“

Mantas Stonkus ir Beata Nicholson / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-02 10:17
Šiandien kino teatrų ekranuose pasirodo lietuvių komedija apie muzikos verslą „Aš Žvaigždė“, kurioje epizodinius vaidmenis atliko ir daugybė Lietuvos įžymybių. Jie įsitikinę – tokių „žvaigždžių“ taip pat galima rasti ir mūsų šalies scenose.

Filme komikas Mantas Stonkus įkūnija dainininką Mantą, kuris kartu su Monikos Pundziūtės-Monique vaidinama porininke Monika maudosi šlovės spinduliuose. Tačiau nutaręs palikti grupę „Capital M“ ir siekti solinės reperio karjeros Mantas susiduria su įvairiais kuriozais, kurių priežastimi neretai yra ir jis pats.

Apie save, švelniai tariant, puikios nuomonės, atlikėjo įnoringumas ir užgaidos tampa tikru galvos skausmu Rimantės Valiukaitės vaidinamai jo vadybininkei. Pasak kelių Lietuvos įžymybių, filme matomi nutikimai – ne taip jau toli nuo tikrovės, o pagrindinio veikėjo nuotykiai – gana realūs.

„Kas susiduręs su šou pasauliu, tas tikrai gali atpažinti save ir įvairias tipines situacijas. Jos atspindėtos ne per daug nutolus nuo realybės“, – sakė vienas žinomiausių Lietuvos muzikos prodiuserių Martynas Tyla.

Pasak jo, scenos įžymybėms susidūrus su šlove būtina laikytis tam tikrų taisyklių. „Reikia žinoti, kad visada bus pakilimų ir nuopolių. Tik protingas žmogus pakyla ir ilgai plaukia aukštumose, bet tai reta“, – sakė jis.

Komedijoje epizodinį vaidmenį atlikęs grupės „Biplan“ lyderis Maksas Melmanas pripažino, kad parodijoje situacijos kiek išpūstos, bet, anot jo, galima rasti ir panašumų su realybe. „Filme viskas yra gerokai hiperbolizuota, – vertino atlikėjas. – Tačiau galima įžvengti panašumų su pramogų pasauliu. Tačiau konkrečių pavyzdžių iš savo artimos aplinkos neturiu.“

Daugiau nei 20 metų gyvuojančios populiarios Lietuvos grupės vokalistas teigė, kad bent jau jam „žvaigždžių liga“ susirgti neteko, bet pavyzdžių aplinkui esą galima rasti, ir ne vieną. „Žvaigždžių liga egzistuoja, tačiau patarimo, kaip to išvengti neturiu, nes tai yra labai asmeniškas ir subjektyvus reikalas, o aš tokios patirties neturiu. Vieni su šia problema labai greitai susitvarko, o kiti tampa tokiais „mantais“.“

Įspūdžiais iš išskirtinės filmo premjeros pasidalino ir Beata Nicholson, kuri taip pat filme atliko epizodinį vaidmenį. „Žinote ką, ten nėra jokių keiksmažodžių, jokių rusiškų bajerių ir jokio sovietinio palikimo. Mes atrodome kaip graži, stilinga šalis, su gražiais namais, žmonėmis ir pop industrija, kuri generuoja milijonus. Žodžiu, lygis“, – savo Facebook paskyroje rašė ji.

Žinoma televizijos laidų vedėja ir kulinarinių knygų autorė tikino, kad iš šios komedijos netgi galės pasimokyti jos atžalos. „Manau, kad šis filmas tinkamas vaikams, – džiaugėsi Beata. – Dabar galvoju, nuvesiu gal vaikus, kad pažiūrėtų, koks juokingas dalykas yra susireikšminimas.“

Beata taip pat negailėjo komplimentų ir M. Stonkui: „Man patinka pagrindinio vaidmens atlikėjas – Mantas Stonkus​, neslėpsiu, ne tik dėl to, kad žemaitis, ir šiaip. Iš tiesų Mantas yra paprastas bičas ir šiame filme, na, jis tai jau tikrai ištraukė visą savo mimikų ir ekspresijų arsenalą. Nešė filmą ant savo treniruotų pečių, o kad kūnas treniruotas, tai tikrai pamatysit.“

Filmą „Aš Žvaigždė“ kino teatrų ekranuose – jau nuo šiandienos.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai