Lietuvos grožio specialistai tarptautiniame konkurse susižėrė ne vieną apdovanojimą

„Empire of Beauty 2021“ grožio specialistų darbai
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-02-26 13:47
Šių metų vasario 19 dieną Izraelyje, Tel Avive, vyko šešioliktasis tarptautinis „Empire of Beauty 2021“ grožio specialistų konkursas.

Dėl koronaviruso pandemijos, įspūdingus įvaizdžius kūrę konkurso dalyviai iš Lietuvos, Airijos, Didžiosios Britanijos, Lenkijos, Ukrainos savo darbus pristatė nuotoliniu būdu. 

„Turint talentą, kuris mus išskiria iš kitų, mes galime ir privalome jį parodyti pasauliui“ – kiekvienai pasiryžusiai dalyvauti grožio specialistų konkurse teigė projekto kuratorė Jolanta Sargautytė. 

Anot kuratorės, ne kiekvienas vizažistės, kirpėjos-stilistės darbas, kurį ji patalpina socialiniuose tinkluose, tinka konkursui.

Prieš renginį dalyvės uždavė daug klausimų: ar kokybiškos sukurto makiažo ar šukuosenos nuotraukos, ar tinkamos meninės interpretacijos konkurse, kaip teisingai pateikti darbus konkursui, ar galima kopijuoti žymių kompanijų publikuotus darbus, kokia grožio specialisto kūrybiškumo skalė konkursui sukurtame įvaizdyje?

Konkurso „Empire of Beauty 2021“ metu kurtas įvaizdis
Konkurso „Empire of Beauty 2021“ metu kurtas įvaizdis

Tarptautinė žiūri komanda iš Lenkijos, Ukrainos, Izraelio, Lietuvos, Italijos vertino grožio meistrų darbų nuotraukas.

Tel Avivo čempionate gausiai dalyvavę Lietuvos meistrai makiažo rungtyse laimėjo net 22 taures, kirpėjų rungtyse – 20 taurių, antakių korekcijos srityje – vieną taurę.

Pasak J.Sargautytės, pagrindinė paskata dalyvauti – karantinas, noras neprarasti įgūdžių. Meistrai, kurdami įvaizdžius, pasitelkia vaizduotę, gerina būsimų paslaugų kokybę.

Konkurso „Empire of Beauty 2021“ metu kurtas įvaizdis
Konkurso „Empire of Beauty 2021“ metu kurtas įvaizdis

Konkurso dalyviams teikiamos nuotolinės konsultacijos, vyksta diskusijos su grožio industrijos profesionalais, o su konkurso „Empire of Beauty“ organizatoriais aptariamos patrauklios temos, rungtys, planuojamų konkursui teikiamų darbų formatas. Ne mažiau svarbus ir konkursiniuose darbuose kuriamas grožis, įvaldyta technika, kuri gali įkvėpti ir padrąsinti kitus.

„Rengiame parodas viešose erdvėse, kad kuo daugiau žmonių galėtų pasigrožėti mūsų grožio specialistų pasiekimais ir kūryba. Viena tokių parodų šiuo metu yra eksponuojama Kauno klinikų Akušerijos ir ginekologijos klinikoje, Moterų konsultacijoje.

„Džiaugiamės, jog tokiu sudėtingu laikmečiu vyksta optimistiškai nuteikiantys renginiai, konkursai. Grožio meistrai demonstruoja savo kūrybą, gebėjimus ir populiarina Lietuvos vardą pasaulyje“ , – šypsosi projekto kuratorė J. Sargautytė.

Naujausi straipsniai