Lietuvos garsenybės išbandė netradicinių skonių gardumynus

Garsenybės įvertino naująjį „Vaflių namų“ meniu / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Restorano „Vaflių namai“ šeimininkai Šarūnas ir Laura Mazalai sukvietė garsenybes išbandyti naujojo pusryčių meniu. Kviestinių svečių laukė netradicinių skonių pusryčiai, kvapni kava bei konditeriniai gaminiai iš Mazalų šeimos kepyklėlės.

Žinoma žurnalistų pora juokavo, kad šį restoraną pirmiausia atsidarė sau. „Mūsų šeima netoleruoja glitimo. „Vaflių namų“ virtuvėje jis tiesiog nenaudojamas. Alergiją kiaušiniams ir laktozei turintys asmenys gali rinktis įprastus vaflių priedus tik su veganišku kepiniu“, – susirinkusiems pasakojo restorano šeimininkai.

Degustaciniuose pusryčiuose dalyvavo Liucina ir Tadas Rimgailos, dizaineris Robertas Kalinkinas su sūnumi, „Mis Lietuva 2014“ Agnė Kavaliauskaitė su širdies draugu, šokėju Tomu Legenzovu, modelis Simona Starkutė, „Pinup girls“ narė Viktorija Sutkutė, asmeninis treneris į namus Martas Kalendra, dizainerė Julija Žižė su dukra, televizijos laidų prodiuserė Goda Skačkauskaitė su sūnumi, marketingo specialistas Saugirdas Vaitulionis.

„Pusryčiai man yra svarbiausias dienos maistas. Stengiuosi valgyti sveika ir sočiai, – pasakojo S. Starkutė. – Dažniausiai rytais verduosi košę, susiplaku natūralių sulčių kokteilį. Šiandien įsitikinau, jog vafliai gali būti puikus patiekalas pusryčiams. Tiesa, namie tokio dalyko nesigaminčiau – neturiu tam laiko, o štai užbėgti į restoraną papusryčiauti visada smagu.“

Gurmaniškoje šventėje garsenybės išbandė netradicinius skonius (41 nuotr.)
+35

L. Rimgailė pasakojo, kas su savo vyru Tadu pusryčių ji niekada nevalgo. Moteris keliasi labai anksti, o pusryčiai yra jos mylimiausias valgis.

„Aš esu vyturys, o Tadas pelėda. Rytais visada turiu puikų apetitą, tad suvalgau išties daug. Pietus suvalgau tada, kai turiu laiko, o vakarienės atsisakau. Pas mano vyrą viskas yra atvirkščiai“, – pasakojo vedybų planuotoja.

„Ogmios mieste“ įsikūręs restoranas siūlo ne tik gardų pusryčių meniu. Mazalai savo restorano lankytojams jau įrodė, kad vafliai gali būti valgomi ne tik saldūs ir ne tik rytais. Norintys užkąsti stipriau čia gali rinktis sočius vaflius su steiku, plėšyta kiauliena, daržovėmis, mango ir bri sūriu.

Skaitykite daugiau