UEFA Tautų lyga: Lietuvos futbolo rinktinė po įtemptos kovos Vilniuje nusileido Serbijai

UEFA Tautų lygos rungtynių Lietuva-Serbija rungtynių akimirkos
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-09-07 22:26
Šiandien, rugsėjo 7 d., Lietuvos futbolo rinktinė rungtynėmis Vilniuje su Serbija pradeda kovas naujajame UEFA Tautų lygos turnyre. Rungtynes per LRT komentuoja Paulius Jakelis ir Nerijus Kesminas.

Po šios dvikovos trenerio Edgaro Jankausko auklėtiniai krausis lagaminus ir rugsėjo 20 dieną kausis su Juodkalnija.

Spalio mėnesį Lietuvos rinktinė namuose žais dvi rungtynes iš eilės – spalio 11-ąją susitiks su Rumunija, o po trijų dienų mes iššūkį Juodkalnijos ekipai.

Grupės etapą lietuviai užbaigs dviem išvykomis. Lapkričio 17 dieną Lietuva žais su Rumunija, o lapkričio 20-ąją surems ginklus su Serbijos rinktine.

Turnyro formatas naujas – visos 55-ios Europos Futbolo asociacijai UEFA priklausančios rinktinės buvo suskirstytos į keturis divizionus pagal jų užimamas vietas reitinguose. Kiekvienas divizionas suskirstytas į keturias grupes. A divizione žaidžia stipriausios rinktinės, o D – silpniausios. Grupės nugalėtojas pakils į aukštesnį divizioną, o paskutinė komanda iškris į žemesnį. 

Lietuvos rinktinė pateko į trečio pagal pajėgumą Tautų lygos C-ė diviziono 4-ą grupę su Serbija, Rumunija ir Juodkalnija. 

Pasižiūrėti UEFA Tautų lygos rungtynių su Serbija susirinko ir gausus būrys gerai pažįstamų krepšininkų – Mantas Kalnietis, Artūras Gudaitis, Mindaugas Kuzminskas, Edgaras Ulanovas ir kiti. Krepšinio rinktinės žaidėjai grįžę į Vilnių dėl jau penktadienį prasidėjusio pasirengimo pasaulio čempionato atrankos runktynėms.

Lietuvos rinktinę stadione taip pat palaikė futbolo gerbėjai Artūras Paulauskas, Paulius Ambrazevičius, Gidonas Šapiro, Ignas Krupavičius su drauge Vaida.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai