Lietuvos futbolo rinktinė susitiko su portugalais: aikštėje pasirodė ir C.Ronaldo

Futbolo varžybos Lietuva-Portugalija / Irmanto Gelūno / „Žmonės Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-09-10 22:45
AA

Antradienio vakarą Vilniaus LFF stadione įvyko kone laukiamiausias sporto renginys. Atrankos į 2020-ų metų UEFA Europos čempionatą varžybose susitiko Lietuvos ir Portugalijos komandos. Bilietai į šį sporto reginį buvo iššluoti dar prieš keletą mėnesių, kai buvo paskelbta, kad į Lietuvą atvyks „Juventus“ futbolo komandos lyderis Cristianas Ronaldo, žaidžiantis Portugalijos rinktinėje.

Varžybose Lietuvos komanda nusileido Portugalijos komandai rezultatu 1:5.

Sporto šventės nepraleido garsūs žmonės: Lietuvos prezidentai Valdas Adamkus bei Gitanas Nausėda su žmona Diana, aktorius Rolandas Kazlas, politikas Artūras Zuokas su dukra, dainininkas Aras Vėberis bei kiti.

Jau 6-ąją minutę futbolo žvaigždė C. Ronaldo įmušė 11 metrų baudinį į Lietuvos komandos vartus ir išvedė Portugalijos ekipą į priekį 0-1. Tačiau lietuviai nė neketino nusileisti.

27-ąją minutę gynėjas Vytautas Andriuškevičius galva pasiuntė kamuolį į portugalų vartus ir išlygino rezultatą 1-1. LFF stadionas šėlo ir skandavo „Lietuva, Lietuva“.

Antrąjį kėlinį Lietuva-Portugalija pradėjo lygiosiomis. Tačiau 61-ąją minutę portugalų žvaigždė C. Ronaldo vėl mušė įvartį ir išvedė Portugalijos komandą į priekį rezultatu 2:1. Vos po kelių minučių, 64-ąją minutę, C. Ronaldo mušė dar vieną įvartį ir rezultatas tapo 3:1 lietuvių nenaudai.

Jokio gailesčio! C. Ronaldo dar kartą smūgiavo ir 74-ąją minutę savo įvarčiu didino portugalų pergalę 4:1. Iškart po šio įvarčio futbolininkas paprašė keitimo ir paliko aikštę. Po C. Ronaldo išėjimo iš LFF stadiono, susirinkę gerbėjai taip pat ilgai nelaukė – dalis jų pradėjo judėti link išėjimo.

C. Ronaldo einant į persirengimo kambarį į aikštę įbėgo gerbėjas, panoręs nusifotografuoti su garsiąją futbolo žvaigžde. Futbolininkas nepasimetė ir apkabino sirgalių. Po to jį išvedė apsaugos darbuotojai.

Prieš nuskambant teisėjo švilpukui, žyminčiam varžybų pabaigą, 92-ąją minutę W. Carvalho įmušė pergalingą įvartį. Tai buvo jau penktasis portugalų įvartis, reiškiantis, kad Lietuva nusileido Portugalijos komandai rezultatu 1:5.

Portugalijos rinktinė B grupės turnyrinėje lentelėje šiuo metu žengia antroje vietoje. Tuo tarpu Lietuva užima paskutiniąją vietą.

Portugalijos futbolo rinktinė, kartu su C. Ronaldo į Lietuvą atskrido sekmadienio vakarą. Pirmadienio popietę futbolininkai Vilniuje surengė spaudos konferenciją. Portugalijos rinktinės atstovai spaudos konferencijoje teigė, kad nei dirbtinė stadiono danga, nei žaidėjų netektys nedarys įtakos žaidimui.

Po jos, pirmadienio vakarą Portugalijos futbolininkai vyko į treniruotę LFF stadione.

Lietuva-Portugalija: „Euro 2020“ atranka (86 nuotr.)