Lietuvos „Eurovizijos” atstovės įvaizdį sukūrusi dizainerė: stipriam kūriniui reikėjo ryškaus apdaro

Dizainerė Sandra Yushka / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-03-12 08:23
Šeštadienio naktį Lietuva išsirinko savo atstovą „Eurovizijoje”. Pasak grupės „Fusedmarc” dainininkės Viktorios suknelę sukūrusios dizainerės, kurdama atlikėjos įvaizdį Sandra Yushka tikėjo grupės pergale.

„Man labai patiko šios grupės pasirodymas. Nuoširdžiai tikėjau „Fusedmarc” pergale. Daina „Rain of revolution” – labai stiprus kūrinys, kuriam reikėjo kažko itin išsiskiriančio. Norėjosi pateikti stilingą, šiuolaikišką, ekspresyvų įvaizdį su trupučiu klasikos.”, – aiškino Sandra Yushka.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Būtent dėl šios priežasties grupė bei dizainerė nusprendė pasirinkti raudoną spalvą, kurią derino prie dainos scenografijos. „Revoliucinėse uniformose dominuoja raudona spalva. Tačiau šią spalvą pasirinkome ir dėl asociacijos su meile, tikėjimu savo pergale bei teigiamomis permainomis”, – pasakojo dizainerė.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Sandra Yushka propaguoja ekologišką madą ir universalumą, todėl jos kūryboje gausu natūralių audinių, o sportinio stiliaus motyvai dominuoja net vakarui skirtuose apdaruose. Šeštąją kolekciją netrukus pristatysianti dizainerė mano, kad mada nereikia sekti aklai, o renkantis drabužius reiktų atkreipti dėmesį į išliekamąją vertę bei tai, kaip apdaras atskleidžia jo savininko asmenybę ir individualumą.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Grupės „Fudesmarc” dainininkės Viktorijos įvaizdis – puikus pavyzdys, kaip visą kūną dengianti suknelė tuo pačiu gali būti moteriška, lengva ir atskleidžianti vidinę jėgą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

D.Praspaliauskas / Stop kadras

Reklama

GOK klinika

Reklama