Lietuvos dizainerių išpardavimo organizatorė E. Paulė: „Kuriant stilingą įvaizdį, nereikia išleisti daug pinigų“

Erika Paulė/ Redos Mickevičiūtės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-09-17 13:04
Rugsėjo 20-22 d. Vilniuje įvyks lietuviškos mados kūrėjų išpardavimas „popup.lt Sample Sale @Outlet park“. Renginio metu bus galima įsigyti drabužių ir aksesuarų itin patraukliomis kainomis.

Nuolaidos iki 70 procentų

Išpardavime – ne tik ankstesnių kolekcijų kūriniai, bet ir niekur nematyti prototipai, naujų kolekcijų vienetai. Nuolaidos sieks nuo 30 iki 70 procentų. Trijų dienų renginys ypač patiks tiems, kurie nori atnaujinti garderobą per daug neišlaidaujant. Antrus metus iš eilės išpardavimų savaitgalis vyks „Ogmios mieste“ įsikūrusiame išparduotuvių centre „Outlet Park“.

Užsukti į lietuvių kūrėjų išpardavimą ragina ir „popup.lt“ sumanytoja Erika Paulė. Ji teigia neįsivaizduojanti savo garderobo be Lietuvoje sukurtų drabužių. Mados ekspertė pasakoja, kad kūrėjai ypatingą dėmesį skiria audiniams, pasiuvimui, todėl šis renginys – puiki proga įsigyti patikusį, kokybišką daiktą už gerą kainą.

Erika Paulė/ Redos Mickevičiūtės nuotr.
Erika Paulė/ Redos Mickevičiūtės nuotr.

Būdas sutaupyti kuriant savo stilių

Išpardavime bus galima nusipirkti tokių prekės ženklų gaminių kaip „Dear Freedom“, „Inavati“, „Harmman“, „Saviti“, „Cult“, „Aimi“, „Downtown Gurl“, „Anima“, „Pintu“, „Vuj Vuj“, „Flow femme“, K. Kruopenytės, „MHT“, „Tauri look“, „My ruby“, „Doke“, „Inmood“, „erikahoc“.

„Nemanau, kad norint susikurti stilingą rudens įvaizdį reikia išleisti daug pinigų. Galima atrodyti nepriekaištingai per daug neišlaidaujant. Nereikia vaikytis karščiausių mados tendencijų. Geriau investuoti į klasikinius, kokybiškus, ne vieną sezoną tarnausiančius drabužius“, – įsitikinusi mados renginių organizatorė.

Erika Paulė/ Redos Mickevičiūtės nuotr.
Erika Paulė/ Redos Mickevičiūtės nuotr.

Didelis dėmesys paltams

Išpardavime didelis dėmesys bus skiriamas drabužiams, tiksiantiems į darbą biure. Taip pat, dėvimiems, visur pritaikomiems. Šie drabužiai tikrai negulės spintoje, o lengvai įsilies į turimą garderobą. Praėjusiais metais perkamiausias renginio drabužis buvo paltas, todėl jiems bus skiriamas ypatingas dėmesys. E. Paulė džiaugiasi, kad šį kartą sau pirkinių ras ir išskirtinių aksesuarų, juvelyrikos mylėtojai.

„Prekės ženklas „Pintu“ nutraukia savo veiklą, todėl tai paskutinė galimybė įsigyti jų gaminių. Labai vertinu lietuvių juvelyrika. Tai – išskirtiniai papuošalai, ne masinė gamyba. Visur tinkantis papuošalas – visada geras pirkinys. Siūlau atkreipti dėmesį ir į vyriškus kostiumus „Harmman“. Tai unikali galimybė įsigyti tikrai gerą kostiumą už puikią kainą“, – pasakoja E. Paulė. Išpardavimo savaitgalį taip pat bus galima įsigyti jos kuriamų „erikahoc“ rankinių. Tai – reta proga, nes dizainerė nėra linkusi savo gaminiams taikyti nuolaidų.

Norintiems atsinaujinti savo garderobą, mados ekspertė pataria įsigyti kokybiško audinio, nesiveliantį, klasikinį paltą žemiau kelių. Jis turi būti šiltas tam, kad tiktų ne tik rudens pradžiai, bet ir žiemai. „Labai mėgstu uniforminio stiliaus drabužius, kurie niekada neišeis iš mados. Tokia apranga tinka įvairioms progoms. Atkreipkite dėmesį į geros kokybės marškinius, klasikinio kirpimo kelnes ar sijoną, kostiumą. Nepamirškite ir visur tinkančio aksesuaro: žiedo arba rankinės“, – pataria E. Paulė.

Temos:

Stilius

Naujausi straipsniai