„Lietuvos balso“ vedėja Inga Jankauskaitė: „Kai kurių dalyvių norėjosi paklausti – kur jūs buvote anksčiau?“

Inga Jankauskaitė ir Rolandas Vilkončius / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-09-06 09:41
„Tai – solidus ir labai kokybiškas projektas“, – sako Inga Jankauskaitė, paklausta, kodėl sutiko dirbti muzikiniame projekte „Lietuvos balsas“. Jau šį šeštadienį žiūrovų mylima vedėja, po kelerių metų pertraukos sugrįžtanti į LNK televizijos eterį, ant „Lietuvos balso“ scenos žengs sykiu su savo kolega ir ilgamečiu partneriu Rolandu Vilkončium.

„Be galo smagu vėl susitikti su Inga. Su ja esame pažįstami daugiau šimtą metų – nuo tų laikų, kai „Kauno fone“ kartu vedėme laidą vaikams „Ingumynai“.  Ypač smagu, kad susitiksime „Lietuvos balse“, nes muzika ir man, ir Ingai užima ypatingą vietą gyvenime. Buvau pirmojo „Lietuvos balso“ sezono gerbėjas, o antrajame sezone jis dar labiau sustiprės, nes čia apstu naujovių ir labai gerų balsų“, – tvirtina Rolandas Vilkončius.

Dalyvaudami aklosiose perklausose „Lietuvos balse“,  Inga  su Rolandu išgirdo visus 120 dalyvių, kurie pakliuvo į pirmąjį šou etapą.

„Atsakingai teigiu – buvo tokių, kurie sujaudino. Negana to, buvo ir tokių, po kurių pasirodymo visiems be išimčių atėmė žadą ir kilo klausimas – „Kur Jūs buvot anksčiau?“ Tikras stebuklas, kad yra tokių talentingų  balsų. Mokytojams su jais dirbti bus tikras džiaugsmas“, – tikina Inga Jankauskaitė.     

„Žinot, aš jau toks užsigrūdinęs, kad manęs iki ašarų nebesugraudinsi. Bet aš suprantu mokytoją Katažiną, kuri, klausydama aklojoje perklausoje vieno iš kandidatų, neišlaikė – jos veidu pradėjo riedėti ašaros. Iš tiesų buvo minučių, kai kūnu ėjo šiurpas“, – sako Rolandas Vilkončius.  

Talentinga Rolando Vilkončiaus partnerė, profesionali aktorė Inga Jankauskaitė, kurią plačioji auditorija pamilo legendiniame seriale „Nekviesta meilė“  ir populiariuosiuose „Žvaigždžių duetuose“, sako tikinti, kad televizijoje galima atrasti talentus. „Klaidinga manyti ,kad televizija pildo svajones. Ji tik suteikia galimybę ,o norint ją išnaudoti, reikia įdėti nemažai pastangų“ .    

„Lietuvos balsas“ – puikus tramplinas dainininkams. Jiems – plačiausia auditorija, geriausi mokytojai  ir atsiveriančios perspektyvos“, – Ingai pritaria Rolandas.

„Lietuvos balsas“ išsiskirs iš kitų tvarka, kokybe ir gyvu garsu, o, be to, tai pirmas tarptautinio formato projektas, kuriame dirbu. Labai vertinu ir tai, kad svarbiausi čia – dalyviai. Ambicingi, energingi žmonės, išdrįsę ištiesti ranką savo svajonėms“, – į susitikimą su „Lietuvos balso“ dalyviais skuba žavioji  Inga Jankauskaitė.  

Jau šį šeštadienį, rugsėjo 7 dieną, 19 val. LNK žiūrovai išgirs pirmuosius dalyvius, kurie skinasi savo kelią į šlovę.     

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai