„Lietuvos balso“ vedėja Inga Jankauskaitė apie scenos partnerį Rolandą Vilkončių: „Esame kaip sena, visko mačiusi sutuoktinių pora“

Rolandas Vilkončius ir Inga Jankauskaitė / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-08-12 16:58
LNK projekto „Lietuvos balsas“ reporteriai specialiai Žmonės.lt pristato dar vieną reportažą, atskleidžiantį jau rugsėjį antrąjį sezoną skaičiuoti imsiančio šou dvasią tiesiai iš užkulisių. Šįkart „Lietuvos balso“ gerbėjai kviečiami iš arčiau susipažinti su projekto vedėjais – televizijos profesionalais Inga Jankauskaite ir Rolandu Vilkončiumi.

Prieš susitikimą su tokiais scenos grandais patys „Lietuvos balso“ reporteriai – Šarūnas Kirdeikis ir Santa Audickaitė – neslėpė jaudulio. Kaip gi šalia jų stovėti, ką sakyti, kaip rasti bendrą kalbą?

Vis dėlto šou biznio rykliai pasirodė esą malonūs ir draugiški – ir bendravo noriai, ir televizijos kameroms pozavo.

„Čia mes sprogdiname geriausius Lietuvos balsus“, – apie projektą reporteriams atsiliepė R.Vilkončius, „Lietuvos balso“ užkulisius lygindamas su branduoline slėptuve. Pats vyras netik scenoje pasirodymus žiūrovams pristatys, bet ir užkulisiuose darbuosis – čia jis kalbina dalyvius ir jų artimuosius.

Nestokojo R.Vilkončius gražių žodžių ir scenos partnerei Ingai Jankauskaitei – noriai pasakojo apie jos magišką gebėjimą užburti ir žadėjo, kad televizijos žiūrovai, o ir reporteriai, tą pamatys patys.

Savo ruožtu I.Jankauskaitė, kalbėdama apie projekto dalyvius, pripažino, jog didžioji dalis jų Aklosiose projekto perklausose pasirodę itin įsitempę ir tarytum gyvenimą ant kortos pastatę.

Kalbėdama apie partnerį R.Vilkončių moteris juokavo: „Esame kaip sena, visko mačiusi sutuoktinių pora – apsukam vieną kitą ratą ir vėl viens pas kitą sugrįžtame. Esame kaip išspręstas kryžiažodis.“

„Lietuvos balso“ užkulisius ir pokalbius su projekto vedėjais savo akimis galite išvysti specialiai jums paruoštame vaizdo reportaže.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai