„Lietuvos balso. Vaikai“ perklausose pravirkusi Monique: „Daina priminė sunkiausią laikotarpį“

Monique / I.Gelūno ir LNK nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-04-09 11:34
„Lietuvos balsas. Vaikai“ laidoje tęsiasi trečiojo sezono aklųjų perklausų etapas, kuriame stipriausi vaikų balsai savo pasirodymais siekia atsukti Manto Jankavičiaus, Monique ir Donato Montvydo kėdes. Norėdami sužavėti mėgstamiausią savo muzikos žvaigždę ir atsukti būtent jos kėdę, šiame etape dalyviai dažnai pasirenka dainuoti vieno iš projekto mokytojų kūrinį. Tačiau toks dalyvės pasirinkimas pravirkdė mokytoją ir privertė atsiverti apie vieną skaudžiausių etapų gyvenime. 

Vienuolikos metų Viltė – daugeliui tikrai gerai pažįstama. LNK eteryje KK2 žurnalistės amplua jai jau teko kalbinti ne vieną ryškiausią Lietuvos muzikos žvaigždę. Tiesa, pati Viltė muzikos niekada nesimokė, o ir scenoje stovėjo pirmą kartą.

„Mano didžiausias talentas – rašyti. Rašau komiksus ir ateityje noriu būti rašytoja, leisti knygas. Tačiau muzikos niekur nesimokiau, bet žinau, kad jei man niekas neatsisuks, visada galėsiu pabandyti kitais metais“, – prieš lipdama į sceną kalbėjo Viltė.

Viltės pasirodymas laidoje „Lietuvos balsas. Vaikai“ / LNK nuotr.
Viltės pasirodymas laidoje „Lietuvos balsas. Vaikai“ / LNK nuotr.

Tačiau daina, kurią pasirinko dalyvė iššaukė labai stiprius jausmus Monique. Vienas iš atlikėjos ryškiausių kūrinių mokytojai sukėlė prisiminimus, dėl kurių ji nebesuvaldė ašarų.

„Šita daina yra labai stipri. Kai ją įrašinėjau, atsimenu, kad tuo metu buvau tokiam taške, kur labai labai savimi abejojau. Visi iš šalies tuo metu mane palaikė, sakė komplimentus, atrodė, kad aš turėčiau jaustis kažkokia geriausia, ryškiausia, o aš visiškai tokia nesijaučiau. Man atrodė, kad visi man aplinkui meluoja. Tuo metu turėjau savo vieną didžiausių koncertų arenoje ir buvau ką tik sau išsikėlusi milžinišką iššūkį – šokti ir dainuoti vienu metu.

Atrodo, viskas ir taip sunku, o čia dar sau ant galvos pati užsidėjau papildomų tikslų. Naktį prieš koncertą aš šitą dainą įsijungiau ir pirmą kartą labai stipriai išsiverkiau, tiesiog žliumbiau kaip mažas vaikas. Supratau, kad šita daina laiko didelę galią paguosti ir priminti, kad kai pasidaro sunku, kai netiki savimi, šita daina ateina į pagalbą.“

Monique / LNK nuotr.
Monique / LNK nuotr.

Monique pripažino, kad šį kūrinį retai kada pavyksta atlikti nedrebančiu balsu ir jis visuomet jai primena sunkiausią išgyventą laikotarpį. Tačiau žinutė, kurią neša daina – stipriai pamokanti ir galinti tapti įkvėpimu ne vienam, skaudų laikotarpį išgyvenančiam žmogui.

„Tuo, kuo Monique pasidalino, yra asmeniška. Man niekada neužtektų drąsos prisipažinti, ką man daro kai kurios dainos. Bet dainos gydo. Manau, kad Monique turi ypatinga galią įkvėpti jaunus atlikėjus savo pavyzdžiu. Savo darbu, darbštumu, kompleksų nugalėjimais. Kai ji dalinasi savo tikra patirtimi yra daug galingiau nei kažką vaidinti, kad viskas visada gražu ir tobula“, – apie kolegę Monique atsiliepė Mantas Jankavičius.

Viltės pasirodymas laidoje „Lietuvos balsas. Vaikai“ / LNK nuotr.
Viltės pasirodymas laidoje „Lietuvos balsas. Vaikai“ / LNK nuotr.

Koks laikotarpis buvo vienas sunkiausių projekto mokytojai, kokia daina sugebėjo ją pravirkdyti ir ar talentingajai rašytojai Viltei šios dainos atlikimu pavyks atsukti pačios Monique kėdę – sekmadienį, 19.30 val., per LNK.

Naujausi straipsniai