„Lietuvos balso“ užkulisiuose – nuotaikingi muzikantų pokštai ir valiūkiškas šėlsmas

„Lietuvos balso“ užkulisiai / Stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-08-15 11:02
Antrąjį sezoną skaičiuojančio LNK projekto „Lietuvos balsas“ reporteriai Šarūnas Kirdeikis ir Santa Audickaitė supažindina gerbėjus su projekto užkulisiais. Matyt, nė vienas dainininkas scenoje nesijaustų tvirtai, jei už nugaros netalkintų Mariaus Leskausko vadovaujama muzikantų grupė. Reporteriai kviečia susipažinti su kūrybiška ir muzikalia kompanija.

Daugiau laiko pasiruošimui ir kad antrasis sezonas pranoktų pirmąjį – tokios yra „Lietuvos balso“ muzikantų grupės lyderio, pianisto M.Leskausko svajos kalbant apie artėjantį darbymetį – juk televizijos žiūrovai „Lietuvos balsą“ stebės jau nuo rugsėjo.

Laikas, anot M.Leskausko, yra pats svarbiausias ir geidžiamiausias dalykas – juk muzikantai turi išmokti atlikti tiek daug kūrinių!

Grupės gitaristas Paulius prieš televizijos kameras nutarė nedaugžodžiauti, o pristatyti savo talentus. Antai Š.Kirdeikio paprašytas atlikti ką nors vien balsu – juk čia „Lietuvos balsas“ – muzikantas nepasimetė ir tučtuojau pademonstravo, kaip moka „beat-box'inti“.

Bene nuotaikingiausias žiūrovams pasirodė grupės būgnininkas Andrius Kairys. Pamatęs, jog yra filmuojamas, vyras tučtuojau ėmė elgtis kaip milžiniška pasaulinio garso žvaigždė – demonstruoti užgaidas, principus ir išskirtines manieras, taip juokindamas aplink susirinkusius.

Galų gale „Lietuvos balso“ reporteriai žiūrovus supažindino su bosinės gitaros virtuozu Laimiu Matu, tačiau netruko nuvilti muzikantu susidomėjusių dailiosios lyties atstovių – deja, deja, tačiau jo širdis jau užimta…

Žmonės.lt kviečia skaitytojus išvysti „Lietuvos balso“ užkulisių linksmybes savo akimis specialiame „Lietuvos balso“ reporterių reportaže:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai