„Lietuvos balso“ teisėja tapusi Monique: „Rašydama dainas supratau, kad esu ne viena“

Benediktas Gylys ir Monika Pundziūtė/K. Mankausko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-28 14:32
„Vaikystėje gėdijausi to, kokia esu ir tikrai norėjau užsilipti ant stalų šokti ir dainuoti, ir su visais čiauškėti ir kalbėti. Bet tą pradėjau daryti tik nuo kokių 18 metų gal“, – sako atlikėja Monika Pundziūtė-Monique.

Ji pasakoja, kad vienintelis kelias į savęs atradimą jai buvo pianinas, kuris stovi jos kambaryje, namuose pas mamą.

„Realiai tik prie jo prisėdusi aš tapdavau savimi“, – dalinasi Monique.

Sudalyvavusi TV projekte ir neišbarsčiusi, o priešingai, užsiauginusi gerbėjų skaičių, M. Pundziūtė atsidavė kūrybai, pati rašo dainas. Jų tekstus dažniausiai lemia įvykiai ir emocijos, kurias ji jaučia rašydama.

„Pats svarbiausias dalykas, kurį supratau rašydama dainas, yra tas, kad esu ne viena, kai man atsitinka kažkas. Vadinasi, taip buvo ir kitiems žmonėms. <...> Tu net nesuvoki, kiek žmonių tą patį išgyvena. Vadinasi, apie tai reikia parašyti dainą. Ypač, jeigu nerandu tokios dainos, tokia tema, ar norėdama kažką pasakyti – tai dar didesnė motyvacija būna parašyti tokią dainą“, – apie tai, kaip gimsta jos dainos, pasakoja Monique.

Kaip mergina iš Širvintų tapo viena populiariausių Lietuvos dainininkių? Kelias nuo smuiko iki pianino ir iki „X faktoriaus“ pergalės bei to, kokių staigmenų Monique karjeroje galime tikėtis ateityje – „Žinių radijo“ laidoje „Sėkmės gylis“. 

Naujausi straipsniai