„Lietuvos balso“ superfinalas: triumfavo jausmingoji Monika Marija

Monika Marija Paulauskaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-14 19:58
Sausio 14 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje varžėsi stipriausi muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ dalyviai. Kelialapį į finalą iškovojo Gabija Lokytė, Gražvydas Sidiniauskas, Monika Marija Paulauskaitė ir Paulina Paukštaitytė su KAIA. Po inirtingos kovos pergalę išplėšė Monika Marija.

Pirmosios pasirodė Leono Somovo mokinės KAIA ir Paulina. Praėjusią savaitę jos atsidūrė ties iškritimo riba, tačiau išliko ir labai džiaugėsi nugalėjusios prieš „Žemaitukus“. Šiandien merginos atliko Beyonce dainą „Run The World“. Pasipuošusios blizgiais apdarais jos į sceną įsiveržė su muzikinio karščio banga.

Donatas Montvydas pastebėjo, jog merginos puikiai pradėjo vakarą. KAIA tikino, jog su dueto partnere jos taip susidainavo, kad dabar viena ji įsivaizduoja tik dainavimą duše.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Taip lengvai aš jūsų nepaleisiu. Man labai už jus gera. Labai jus myliu“, – po dueto pasirodymo kalbėjo Leonas Somovas.

Antroji į sceną žengė Monika Marija. Donato Montvydo numylėtinė atliko „Aktorių Trio“ dainą „Paukščiai“. Kaip sakė mergina, šis kūrinys jai ypač brangus. Dainą grodavo Monikos tėtis. Žiūrovai arenoje Moniką Mariją sutiko su didžiausiomis ovacijomis. Jausmingas jos pasirodymas buvo palydas ne tik garsiais plojimais, bet ir „Lietuvos balso“ teisėjų komplimentais. D. Montvydas net prisipažino, kad ši atlikėja dažnai repeticijų metu jį „padeda“ į vietą.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Trečioji į sceną žengė Gabija Lokytė. Merginai prieš pat finalą buvo dingęs balsas, tačiau įveikusi negandas ji atliko lotynų amerikietės J. Lo kūrinį „Let's Get Loud“. Iškart po pasirodymo Gabiją gerbėjai sutiko su gėlėmis.

„Gabija – ji iš tų dalyvių, kurios svorio projekto pradžioje nejaučiau. Tai parodo, kad tu tobulėji. Turi kreivę į viršų ir mes vis dar nematome tavo galutinio taško“, – apie merginos galimybes kalbėjo D. Montvydas.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Gražvydas Sidiniauskas pirmiausia pasirinko atlikti Freddie Mercury ir grupės „Queen“ dainą „Show Must Go On“. Vaikinas dar prieš finalą prisipažino esantis homoseksualus. Be jokio melo, su atlapa širdimi jis žengė į sceną.Tačiau po pasirodymo nustebino pareiškimu, jog vis dėlto – jis biseksualus.

„Noriu pasakyti tokį dalyką. Man nereikia komplimentų, skirtų kitiems žmonėms. Aš turiu tuos, kurie man lieka ištikimi. Jūsų niekada nenuvilsiu. Esu biseksualus“, – per tiesioginę transliaciją sakė G. Sidiniauskas.

„Turėtume kalbėti ne apie orientaciją, o apie balsą. Šis projektas apie tai“, – po Gražvydo kalbos pastebėjo Leonas Somovas. Jam pritarė ir D. Montvydas. Teisėjams norėjosi susikoncentruoti į vaikino duomenis ir dainos atlikimą.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Man tai buvo didelis akibrokštas. Kalbame apie tai, kas yra žmogaus laisvė“, – palaikė savo mokinį I. Jankauskaitė. Moteris prisipažino apie jo asmeninį gyvenimą žinojusi nedaug, nes apskritai nemėgsta aptarinėti tokių subtilių situacijų.

Po pirmojo raundo projektą paliko ir iš finalo pasitraukė Leono Somovo duetas Paulina Paukštaitytė ir KAIA. Merginos atsisveikino su gerbėjais ir leido jas išlydėti su „Karališkos erdvės“ daina „Iš lėto leidžiasi saulė“.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Antruosius kūrinius kiekvienas iš dalyvių atliko su savo mokytojais. Tiesa, Gabija Lokytė K. Kerbedžio dainą „Nakty“ dainavo be savo mokytojos Džordanos Butkutės.

Mergina į sceną žengė pasipuošusi balta suknele ir „Lietuvos balso“ vedėjas Rolandas Mackevičius prisiminė E. Dragūno-Selo žodžius, kai šis sakė, kad norėtų taip atrodančios ir dainuojančios žmonos. R. Mackevičius net juokavo, kad jei šiandiena tarp atėjusių pažiūrėti finalo kažkas vilki fraku – gali drąsiai žengti į sceną.

Su scenos karaliene Džordana Butkute Gabija kartu pasirodė kiek vėliau. Moterys atliko kūrinį „Man patinka taip gyventi“.

„Ji turi viską“, – paklausta, ar mokinė verta nugalėti, sakė Dž. Butkutė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Visi dalyviai šiandien atliko po tris kūrinius. Galutinis buvo žiūrovų verdiktas. Pergalė ir 15 tūkst. eurų prizas atiteko Monikai Marijai.

3 vieta atiteko Gražvydui Sidiniauskui, antroji –Gabijai Lokytei.

Jau trečias kartas, kai Donato Montvydo mokinys laimi „Lietuvos balsą“. Donatas patikino, kad į savo finalistę investavo iš tiesų daug – tiek laiko, tiek finansine prasme. „Kai kurie sprendimai išeidavo iš biudžeto ribų, aš investuodavau į juos pats, kad padarytume maksimum gerai. Šį sezoną savo dalyviams skyriau daugiau laiko nei bet kada anksčiau“, – kalbėjo Donatas Montvydas

Nugalėtoja taip pat neslėpė didžiausių simpatijų ir meilės Donatui. „Man atrodo, ne veltui jis yra tas mokytojas, kurio dalyviai laimi jau kelintą sezoną iš eilės. Jis turi savo strategiją – dėl to jis yra neįveikiamas mokytojas“, – užtikrintai kalbėjo Monika.

Paklaustas, ar tikėjosi Monikos pergalės, Donatas atsakė: „Ji man buvo favoritė nuo pat pradžių, tačiau iš praktikos žinome, kad favoritas dažnai projekto eigoje nueina žemyn. Tačiau Monika abejonių man nekėlė nuo pat pradžių“, – spaudos konferencijoje kalbėjo Donatas Montvyas

Penktąjį „Lietuvos balso“ sezoną prodiuseris Gediminas Jaunius vadina stipriausiu iki šiol. „Balsavimas buvo toks gausus, kad, galima sakyti, buvo šimtu procentų objektyvus. Neturime nei šešėlio abejonės, dėl to, kas šiandien tapo nugalėtoju, Labai džiaugiamės rezultatais. Du dalykai šiemet buvo ypatingi: džiaugiamės gavę tokius mokytojus, kurie kiekvienas įnešė į mūsų projekto unikalumo ir žmonėmis, atėjusiais į „Lietuvos balsą“. Monika įkūnija visuos tuos gerus šio sezono balsus. Tikiuosi, jos pavyzdys padrąsins kitus ateiti į šeštąjį sezoną“, – iš karto po tiesioginės transliacijos surengtoje spaudos konferencijoje kalbėjo „Lietuvos balso“ prodiuseris Gediminas Jaunius.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai