„Lietuvos balso“ sceną ištaškęs Latvijos šlagerių karaliaus sūnus Janis Dregeris: „Viskas labai paprasta – atvykau čia nugalėti“

Janis Dregeris / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-11 09:59
Šiemet „Lietuvos balso“ projekte netrūksta ne tik talentingų tautiečių, bet ir tų, kurie dėl galimybės dalyvauti atvyksta iš kaimyninių šalių. Vienas tokių – Janis Dregeris iš Latvijos, kuris jau šį sekmadienį LNK eteryje pasirodysiančioje laidoje pademonstruos šou, dėl kurio ant kojų pakils visa arena. Dalyvis „Lietuvos balsą“ sako pasirinkęs todėl, kad Latvijoje tokio lygio projekto nėra, o žinodamas savo galimybes, dalyvauja turėdamas tik vieną tikslą.

„Viskas labai paprasta, atvykau čia su vieninteliu tikslu – nugalėti. Žmonėms patinka šou, o aš sugebu atiduoti visą save, ištaškyti sceną į visas puses, atiduodamas visą sielą ir energiją klausytojui. Tereikia duoti man priežastį – ir scenoje aš sprogsiu. Pažadu, kad kol būsiu projekte, tol nesustosiu džiuginti žiūrovų“, – atvirai sako Latvijoje garsaus šlagerių karaliaus sūnus Janis Dregeris, kurį dėl sėkmingos tėčio karjeros šou pasaulyje muzika lydėjo nuo pat vaikystės.

„Nuo pat vaikystės pradėjau pats rašyti savo dainas, baigiau muzikos mokyklą, fortepijono specialybę, juo groju iki šiol. Groju ir bosine gitara, būgnais. Prieš penkerius metus, dar mokykloje, subūriau savo pirmąją roko grupę „Stage divers“ ir supratau, kad tikrai galiu dainuoti. Būtent tuos laikus atsimenu kaip pačius rokeriškiausius savo gyvenime, tai buvo tikrai pašėlę metai“, – apie savo muzikinį kelią intriguodamas pasakoja Janis.

Netrukus po to vaikino muzikinė karjera įsibėgėjo – Janis tapo dar vienos Latvijoje žinomos grupės vokalistu.

„Wild Detroit Gang“ – pašėlusi rokenrolo grupė, kurioje susibūrė keturi patyrę atlikėjai iš Latvijos. Pradėjome grodami „ZZ Top“, „Deep Purple“, „Red Hot Chili Peppers“ ir panašių grupių versijas, tačiau jau netrukus į dienos šviesą paleidome ir originalias savo grupės dainas. Per trumpą gyvavimo laiką ši grupė spėjo išpopuliarėti ir sudaryti ne vieną sėkmingą kontraktą muzikos pasaulyje“, – pasiekimais dalinasi Janis.

Dalyvis sako, jog dėl susiklosčiusių šeimyninių aplinkybių šios grupės veikla kol kas stabtelėjo, tačiau dar didesnės muzikinės svajonės ir planai tikrai nedingo. „Jau kitais metais bus pristatyta nauja grupė, kurioje būsiu pagrindinis vokalistas. Pagaliau baigėme įrašinėti naują albumą ir jau netrukus jį bus galima įsigyti įvairiose muzikos platformose“, – naujienomis dalinasi Janis.

Noras, kad apie jo muziką išgirstų kuo daugiau klausytojų, – dar viena priežastis, dėl kurios vaikinas ateina į „Lietuvos balso“ projektą.

„Mano tikrasis tikslas yra vienareikšmiškai nugalėti. Kitaip būtų kvaila ir nepagarbu dalyvauti tokio lygio projekte, jei čia atvykčiau vien tik tam, kad išgarsinčiau save ar savo grupę. Tačiau ne paslaptis, kad kiekvieno atlikėjo tikslas – savo muzika pasiekti kuo daugiau klausytojų širdžių, todėl tikiuosi, kad projekto dėka ir aš ir mano grupė praplės savo klausytojų ratą“, – sako Janis.

Kaip jo pasirodymą įvertins projekto mokytojai ir ką tokio jis iškrės scenoje, kad privers pakilti visą areną, – jau šį sekmadienį 19:30 val. per LNK.

Naujausi straipsniai