„Lietuvos balso“ sceną bandys užkariauti Vlado Kovaliovo mergina – 24-erių Indrė Launikonytė

Indrė Launikonytė / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-08-26 16:18
Pirmieji LNK televizijos muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ dalyviai mokytojams Donatui Montvydui, Katažinai Nemycko, Ingai ir Arūnui Valinskams bei Merūnui Vitulskiui bandys įrodyti, kad balsas – stipriausias ginklas konkurencingoje kovoje.

„Muzika visada bus šalia manęs. Ar liūdna, ar linksma. Nėra kito tokio dalyko, kuris pakeistų muziką, tai didžioji mano gyvenimo meilė“, – tikina dvidešimt ketverių metų dainininkė Indrė Launikonytė. Mergina nutarė išbandyti savo laimę „Lietuvos balse“.

Tačiau džiazo dainavimą baigusios Indrės širdyje – ne tik muzika. Jau vienerius metus mergina draugauja su gerai šalyje žinomu dainininku Vladu Kovaliovu. „Susipažinome gatvėje. Tačiau būtent muzikos dėka kartu esame iki šiol“, – prisipažįsta I.Launikonytė, dvidešimt dvejais metais už mylimąjį jaunesnė mergina. Ir šią vasarą jiems teko ne kartą koncertuoti drauge.

Indrė dainuoja nuo trejų, o penkerių metų tėvai ją nuvedė į muzikos mokyklą. Deja, merginai taip nepatiko solfedžio pamokos, kad vieną dieną muzikos mokyklą nutarė mesti. „Nebeištvėriau, nors ir buvau grupėje jauniausia ir gabiausia. Po to net keletą kartų kvietė nemokamai mokytis, bet į muzikos mokyklą nebegrįžau“, – pasakoja Indrė.

Iš Lazdijų kilusi mergina būdama penkiolikos kultūros namuose pamatė skelbimą: „Grupei ieškoma vokalistė“. „Su šia grupe, kuri vadinosi „Dagis“, sėkmingai koncertavome keletą metų. Tada ir gitara išmokau groti“, – prisimena I.Launikonytė. Vėliau mergina baigė džiazo studijas, o šiandien jau ir pati moko kitus.

„Džiaugiuosi, kad galiu pragyventi iš muzikos. Ko gero tai didžiausias mano laimėjimas. Iš mano kurso taip, kaip man, pasisekė gal dar tik porai merginų. Kitos dirba aptarnavimo srityje“, – kalba Indrė.

Tiesa, už viską labiausiai Indrė norėtų būti įvairių projektų komisijos nare. „Žiūrėdama kokį nors televizijos projektą iškart mintyse ir pati suformuluoju komentarus dalyviams. Mano pastabos yra teisingos, tikslios. Galbūt ateityje man pavyks įgyvendinti šią svajonę“, – mintimis dalijasi mergina.

Laukiamiausia rudens sezono premjera – kokybiškiausias muzikinis projektas „Lietuvos balsas“ – jau pirmąjį rudens šeštadienį, rugsėjo 7-ąją, 19.00 val. tik per LNK. Ištikimiausi projekto gerbėjai naujienas seka socialiniame tinkle „Facebook“.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai