„Lietuvos balso“ pusfinalyje – jaudinančios „žemaituko“ Lino piršlybos

Linas pasipiršo mylimajai Rūtai
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Klaipėdos „Švyturio“ arenoje sekmadienį vyksta „Lietuvos balso“ pusfinalis, pažėręs gausybę staigmenų. Žemaitukų dueto narys Linas Vaitkevičius pribloškė tūkstančius žiūrovų, pasipiršęs savo mylimajai Rūtai.

Žemaitukai per pusfinalį atliko kultinę dainą „Skinsiu raudoną rožę“. Jai artėjant prie pabaigos ant scenos buvo atvesta vėliavėle mojuojanti Lino mylimoji Rūta.

„Užduosiu tau svarbiausią savo gyvenime klausimą...“ – pasakė Linas ir staiga išsijungė jo mikrofonas.

Dainininkas priklaupė ant vieno kelio ir išsitraukęs žiedelį pasipiršo savo mylimajai. Ji atsakė TAIP! Jaudinančios piršlybos sujaudino ne tik susirinkusiuosius, bet ir mokytojus.

Linas pasipiršo mylimajai Rūtai

„Aš nežinau, kaip tai jaudina. O ką apie pasirodymą? Apie pasirodymą tik toks komentaras, kad keliu visas įmanomas kepures, – tikino Inga Jankauskaitė ir negalėjo atsistebėti Lino profesionalumu. Juk jis dainavo puikiai, nors ruošėsi užduoti mylimajai patį svarbiausią klausimą. – Iš jaudulio turėjai numirti!“

„Manau, dainos pabaigoje buvo pats gražiausias momentas, kokį matėme per visą „Lietuvos balso“ sezoną“, – antrino Leonas Somovas.

Linas pasipiršo mylimajai Rūtai

Linas Vaitkevičius išdavė, kad taip, kaip ir visus dalykus savo gyvenime, taip ir žiedą mylimajai rinko kartu su Ovidijumi. „Žiedą rinkausi pats, aišku, su Ovidijaus pagalba, kaip ir visada!“ – sakė atlikėjas, kuris buvo tikras, kad šį vakarą jo išrinktoji net negalėtų pasakyti jokio kito atsakymo, nei „taip“.

„Dėl „ne“ net negalvoju, nes ne veltui ketverius su puse metų laukiau, kad įsitikinčiau, kad mes vienas kitam skirti! Sausio 3 dieną buvo lygiai ketveri su puse metų“, – šypsodamasis patikina Linas.

Linas pasipiršo mylimajai Rūtai
„Žemaitukas“ Linas Vaitkevičius pasipiršo mylimajai (27 nuotr.)
+21

Skaitykite daugiau