„Lietuvos balso“ prodiuseris G. Jaunius sulaukė net politikų spaudimo dėl nugalėtojo

Gediminas Jaunius ir Monika Marija / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šį vakarą LNK laidoje „KK2 penktadienis“ žinomi žmonės kalbės apie savo talentus ir kelią į sėkmę. Laidoje dalyvausiančios merginų grupės „Queens of Roses“ narės pasakos, kad pradžioje santykiai tarp jų buvo gana įtempti.

„Mes buvome labai skirtingos. Mes neįsivaizdavome, kad būsime grupė. Manau, kad būtume pasiekusios daug daugiau, jeigu būtume nesipykusios“, – laidoje kalbės Dileta Kisielienė.

„Dileta su mūsų kita nare, Giedre, kuri dabar yra išvykusi į Australiją, vos nesusimušė. Įsivaizduojate, jau atrodo, kad tuoj pradės tampyt viena kitą už plaukų, o tuoj reikia išeiti į sceną ir šypsotis“, – prisimins „Queens of Roses“ grupės narė Akvilė Kisielienė.

Be to, Dileta prisipažins, kad ji visuomet svajojo būti soul dainininke. „Aš visą laiką įsivaizdavau, kad aš Lietuvoje būsiu soul muzikos dainininkė. Kad aš ateisiu ir darysiu koncertus ir bus eilės žmonių! Ir taip maniau iki tol, kol mane pakvietė Natalija Bunkė dainuoti į grupę ir mes dainuodavome lietuviškas dainas ir mačiau, kaip žmonėms patinka ir kaip jiems smagu. Ir supratau, kad nebus taip, kaip noriu“, – kalbės Dileta.

Laidoje taip pat dalyvaus ir konkurso „Lietuvos balsas 2018“ nugalėtoja Monika Marija Paulauskaitė. Projekto prodiuseris Gediminas Jaunius sakys, kad Monikai teko aplenkti beveik tūkstantį projekto dalyvių.

„Prisimenu, kalbėjau su Donatu Montvydu, kodėl jis pasirinko Moniką. Ir jis sakė, kad Monika padės jam patekti į finalą. Jis Monikoje kažką matė, ko aš nemačiau. O dabar, kai aš jos klausau, man šiurpsta oda“, – kalbės G. Jaunius.

„Lietuvos balso“ prodiuseris prisipažino, kad yra sulaukęs net politikų spaudimo dėl vieno ar kito dalyvio laimėjimo projekte. „Iš pradžių maniau, kad tai geras pokštas, kol supratau, kad pokšto tame mažai. Buvo pasakyta, kad man labai pasisektų tam tikrų žmonių pergalės atveju. Bet jeigu aš ir būčiau linkęs susitarti, pas mus yra audito kompanija, tarptautinė projekto priežiūra – nuo tokių susitarimų projektas yra apsaugotas“, – „Lietuvos balso“ užkulisius praskleis G. Jaunius.

Pati Monika laidoje sakys, kad pergalė jai buvo netikėta, o jausmas – nepakartojamas: „Nesitikėjau tikrai. Tai nepaaiškinamas dalykas. Ir tai gali patirti tik tas, kas kažkada yra laimėjęs tokį konkursą. Būtent taip ir jaučiausi.“

Ne viename televizijos projekte dalyvavęs Gopalas Michailovskis sakys, kad televiziniai projektai labai prisideda prie atlikėjų žinomumo: „Startas yra geras. Konkurencija yra ir tikrai didelė. Už nugaros visi žiūri, kad tu iškrisi ar kas nors tau atsitiks“.

Visą laidą žiūrėkite šį penktadienio vakarą 19 val. 30 min. per LNK.

Skaitykite daugiau