„Lietuvos balso“ nugalėtojui Pauliui Bagdanavičiui prireikė medikų pagalbos

Paulius Bagdanavičius / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-02-12 13:48
Dainininkas, LNK muzikinio šou „Lietuvos balsas“ nugalėtojas Paulius Bagdanavičius nejuokais išgąsdino savo gerbėjus: internete pasidalino nuotrauka, kurioje jis įamžintas gulintis lovoje ir prijungtas prie lašelinės. Žmonės.lt atlikėjas atskleidė, kad tokiu būdu jis gydosi nuo išsekimo.

„Tai – išsekimas. Tiesiog turiu per daug darbų“, – Žmonės.lt sakė P.Bagdanavičius. Vaikinas pasakojo, kad lašelinė jam pastatyta namuose, ją dainininkui prijungė slaugė.

Sunerimusius gerbėjus P.Bagdanavičius skuba raminti – nieko rimta neįvyko, o lašelinės prireikė siekiant įgauti jėgų. „Kartais pavargsta ir balsas, ir visas organizmas. Teko gelbėtis – artėja koncertai“, – kalbėjo P.Bagdanavičius.

Dainininkas atskleidė, kad po pergalės „Lietuvos balse“ lašelinė jam statoma jau antrą kartą – užplūdę darbai nemenkai išsekina ir atima jėgas. „Tai tikrai padeda. Po lašelinės balsas iškart atsigauna – jaučiasi skirtumas“, – sakė P.Bagdanavičius.

Žmonės.lt primena skaitytojams, kad siekdama atgaivinti balsą ir įgauti jėgų praėjusį mėnesį lašelinės injekciją gavo ir dainininkė Vilija Pilibaitytė-Mia. Tąkart jai lašelinė pastatyta nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos užkulisiuose.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai