„Lietuvos balso“ nugalėtojas Paulius Bagdanavičius susituokė su Lina Gasparavičiūte

Paulius Bagdanavičius ir Lina Gasparavičiūtė / Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Autorius: Birutė Šarakojytė
Publikuota: 2014-08-22 10:27
Penktadienį muzikinio šou „Lietuvos balsas“ nugalėtojas, grupės „el Fuego“ narys Paulius Bagdanavičius (26) Marijampolėje vedė savo išrinktąją Liną Gasparavičiūtę (25).
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.

Pora amžiną meilę vienas kitam prisiekė Marijampolės civilinės metrikacijos skyriuje, mat šis miestas – Pauliaus gimtasis, todėl abu sutarė susituokti jame, nors dainininko išrinktoji kilusi iš Rokiškio. Šiuo metu mergina dirba vadybininke vertimo paslaugų įmonėje Vilniuje.

Apie pusmetį draugavę Paulius ir Lina jau nuo draugystės pradžios gyveno kartu, tačiau žinia, kad pavasarį juodu aplankys gandrai, daug kam buvo netikėta.

„Buvo net giminaičių, kurie klausė, ar tikrai čia tokios naujienos, ar tik pokštas. Sužinoję, kad nejuokauju, visi puolė sveikinti“, – portalui Žmonės.lt sakė šypsodamasis Paulius.

Paulius patikino, kad pirmagimio labai laukia ir jaučiasi tiesiog puikiai, kad judviejų porą aplankė toks stebuklas. „Nuotaikos labai džiugios, esame labai laimingi, laukiame šeimos pagausėjimo“, – patikino jis.

„Esame laimingi ir labai laukiame vaikelio. Jeigu viskas gerai, pavasarį jo sulauksime“, – portalui Žmonės.lt prieš kelias dienas sakė ir L.Gasparavičiūtė, kuri po santuokos tapo Bagdanavičiene.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.

Pora susituokti nusprendė prieš vaikelio gimimą, todėl šventėje dalyvavo tik šeimos nariai ir artimiausi giminės, kurie laimingus jaunavedžius sveikino pažerdami saujomis rožių žiedlapius.

Dainininkas pasakojo, kad didelio streso ruošiantis vestuvėms nebuvo – viskas užtruko maždaug apie mėnesį.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.

Surengti didelę šventę ir prisiekti amžiną meilę prieš Dievą pora planuoja kitąmet, po vaikelio gimimo.

„Didelės šventės dabar nusprendėme nedaryti – nutarėme, kad gimus vaikeliui iškelsime tikras, storas, lietuviškas vestuves ir susituoksime bažnyčioje“, – teigė P.Bagdanavičius, rudenį išvyksiantis studijuoti į Didžiąją Britaniją.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Žmonės.lt