„Lietuvos balso“ nugalėtoja Monika Marija – apie geriausią draugę projekte, meilę Donatui Montvydui ir nukentėjusias studijas

Donatas Montvydas ir Monika Marija Paulauskaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-15 01:47
Baigėsi dar vienas muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ sezonas. Jame nugalėjo devyniolikmetė žemaitė Monika Marija Paulauskaitė savo jausmingumu ir prancūžiškomis dainomis pavergusi televizijos žiūrovus. Dėl svajonės sustabdžiusi studijas universitete šiandien ji net negalėjo konkrečiai atsakyti, kur dės laimėtą piniginį prizą, tačiau užtikrino – investuos į savo ateitį.

Monika Marija Paulauskaitė surinko beveik 32 tūkstančius balsų ir tapo absoliučia projekto nugalėtoja. Antrojoje vietoje liko Gabija Lokytė su 14 tūkst. balsų, trečiojoje – Gražvydas Sidiniauskas, surinkęs 9 tūkstančius žiūrovų balsų. Pirmajame finalo etape iš šou iškrito KAIOS ir Paulinos duetas.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Išgirdusi apie savo pergalę mergina jautėsi tarsi išskridusi. „Nerealus jausmas“, – prisipažino ji.

Tiesa, kur išleis laimėtus 15 tūkst. eurų Monika konkrečiai neatsakė.

„Aš neskubu tų 15 tūkstančių kažkur dėti. Nemanau, kad reikia pulti ir investuoti. Esu žmogus, kuris pirmiausia sugalvoja tikslą ir tada investuoja.“

Vienintelis aiškus dalykas – Monika pinigus išleis sau. Muzikai, kelionėms, saviugdai.

Šiandien tiesioginio eterio metu Monika Marija palaikė kontaktą su seserimi. Ji informuodavo visa šeimą. Jauna mergina prisipažino, kad būtent šie žmonės jai patys svarbiausi.

„Be jų aš niekur nebūčiau. Tiek kartų dainavau nerealias ir sunkias, emocingas dainas ir dabar toks jausmas , kad viską atidaviau. Sėdžiu rami, džiaugiuosi darbu. Tikėjausi laimėti, bet aš to nežinojau. Visi buvome tokie finalistai, kurie turėjome daug palaikymo. Visai komandai buvo sunku pasakyti, kuris iš mūsų bus laimėtojas.“

Donatas Montvydas džiaugėsi, nes šį kartą žiūrovų ir profesionalų nuomonė sutapo. „Lietuvos balso“ teisėjui šie metai buvo kupini iššūkių. Kartais režisūriniai jo ir atlikėjų sprendimai pranokdavo projektui skirtą biudžetą, tad be jokių skrupulų D. Montvydas prisidėdavo iš savo kišenės.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Mano akimis Monika nuo pat pradžių buvo favoritė. Dėl to, kad ji buvo kitokia. Monika turi ryšį su žmonėmis. Rezultatai parodė, kad šią atlikėją žmonės girdi. Aš labai patenkintas“, – kalbėjo „Lietuvos balso“ senbuvis Donatas Montvydas.

Šiais metais hito „I've Been Waiting for This Night“ atlikėją motyvavo ir kiti mokytojai. Atėję į projektą pirmą kartą ir užkėlę kartelę jie Donatui buvo tarsi priminimas, kad su savo mokiniais reikia praleisti daugiau laiko ir jiems skirti visą dėmesį.

Jokių nesklandumų Monikos Marijos kelyje į šlovę nepasitaikė. Atlikėja mielai ir be jokių užuolankų prisipažino, kad jos mokytojas perdavė jai ramybę. Kiekvieną kartą į sceną ji lipdavo pasitikėdama ir tvirtai pasiruošusi pasirodymui. Be menkniekių, tokių kaip pamestas plaukų segtukas ar saga, jokių kitų kuriozų Monikos Marijos kelyje nepasitaikė.

Tiesa, Prancūzų filologijos studijas dėl projekto mergina trumpam sustabdė. Ji mano, kad ateityje jai niekas nesutrukdys ten sugrįžti.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Projekte geriausia Monikos Marijos bičiule tapo Paulina Paukštaitytė. Tai buvo pirmas žmogus, su kuriuo Monika pradėjo kalbėti. Merginos išsiaaiškino, kad jas sieja daug panašių dalykų. Vykstant projektui Paulina net pasilikdavo pas „Lietuvos balso" nugalėtoją pernakvoti.

Po pergalės Monika Marija su draugais išvyko į vakarėlį. Kartu važiavo ir Donatas.

„Donatas ne veltui yra tas mokytojas, kurio mokiniai ne pirmą sezoną laimi", – gyrė projekto teisėją Monika. Mergina pasakojo, kad jis ne tik rūpinosi jos pasirodymais, bet net vienu metu tapo asmeniniu vairuotoju.

Beje, Donato žmona Veronika taip pat palaikė muzikinio projekto dalyvę. „Veronika turi griežtą nuomonę. Ji man iš karto sakė, jog ši atlikėja favoritė", – tikino Donatas.

Kukli žemaitė į klausimą, ar turi vaikiną, atsakė, kad tam visiškai nėra laiko. Visą jos dėmesį šiuo metu pasiglemžia muzika.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai