„Lietuvos balso“ nugalėtoja Julija Jegorova: „Po pergalės sulaukiau piktų laiškų net iš pažįstamų“

Julija Jegorova / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-09-04 11:40
Antrąjį sezoną skaičiuoti jau rugsėjį pradėsiančio LNK televizijos muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ reporteriai Šarūnas Kirdeikis ir Santa Audickaitė pristato dar vieną vaizdo reportažą. Šįkart jauniesiems dainininkams patarimus dalija pirmojo „Lietuvos balso“ nugalėtoja Julija Jegorova.

Apie pirmojo „Lietuvos balso“ sezono žvaigždžių patarimus pradedantiesiems skaitykite čia.

Projekto mokytojų Katažinos Nemycko ir Donato Montvydo patarimus galite išgirsti čia. 

Ingos ir Arūno Valinskų bei Merūno Vitulskio patarimus dalyviams išgirsite čia. 

J.Jegorova noriai prisimena akimirkas, kai dalyvavo „Lietuvos balse“. Ypatingai noriai ji šneka apie patirtą pergalės skonį – išgirdusi savo kaip nugalėtojos vardą ji ilgai negalėjo atsigauti, o į namuose stovintį trofėjų dar dabar žvelgia su meile. 

Po pergalės „Lietuvos balse“ J.Jegorova sulaukė nevien teigiamų atsiliepimų – mergina pasakoja, kaip piktus žodžius jai sakė net ir nuo seno pažįstami žmonės. Vis dėlto dainininkė džiaugiasi, kad jos aplinkoje liko tik išties geri draugai. 

Vaizdo reportaže mergina kalba ir apie savo solinį albumą – atvirauja, kaip sekėsi jį ruošti, noriai kalba apie sunkumus ir širdžiai mielus dalykus. Galop prisimena savo kelionę į Niujorką. 

Naujajai „Lietuvos balso“ kartai Julija Jegorova linki tikėti savimi ir tuo, ką daro, taip pat niekad neatvirauti reporteriams. 

Savo akimis interviu su J.Jegorova išvysti galite vaizdo reportaže. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai