„Lietuvos balso“ nugalėtoja Evita Cololo: „Išgirdusi savo vardą – nesupratau, kas įvyko“

„Lietuvos balso“ finalas/LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-05-18 12:22
Sekmadienį tiesioginio balsavimo metu išrinkta populiaraus muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ superfinalo nugalėtoja. Ja tapo Evita Cololo. Merginai atiteko ne tik Lietuvos žiūrovų palaikymas, bet ir LNK įsteigtas piniginis prizas – 15 tūkst. eurų.

Evita, kaip jautiesi po pergalės projekte „Lietuvos balsas“?

Tiesą sakant, tik šiandien ryte suvokiau, kad laimėjau. Neslėpsiu, vis dar jaučiu stresą ir jauduliuką. Juk prasideda naujas mano gyvenimo etapas. Visą dieną plaukia žinutės su sveikinimais, todėl labai džiaugiuosi, kad žmonės taip palaiko ir stengiuosi visiem suspėti atsakyti ir padėkoti.

Pasiruošimas muzikinio projekto finalui vyko karantino metu. Tai sukėlė sunkumų?

Finale atlikau dainą „American Boy“, kurią labai lengvai „išjaučiau“ ir „perleidau“ per save. Kadangi ši daina man visada buvo tokia artima, pasiruošimas finaliniam pasirodymui nebuvo sudėtingas. Karantino metu kaip tik turėjome daugiau laiko, todėl aš asmeniškai susiklosčiusia situacija nesiskundžiau.

Dar prieš finalą sulaukusi didelio žmonių palaikymo tikėjaisi užimti pirmąją vietą?

Pagalvodavau apie tai, tačiau negaliu sakyti, jog tikėjausi. Finalo metu, pamačiusi pirmąją tarpinių rezultatų lentelę, nusiteikiau, kad nelaimėsiu ir teks sugrįžti kitais metais. Netrukus viskas žaibiškai pasikeitė ir atsidūriau pirmoje vietoje. Kai išgirdau savo vardą, net nesupratau, kas įvyko.

Ar jau buvai iš anksto apgalvojusi, ką veiktum su gauta pinigų suma?

Nors lipant į sceną piniginis prizas nėra tai, ko kiekvienas dalyvis trokšta labiausiai, manau, kiekvienas iš mūsų esame pagalvoję, kur gautą pinigų sumą išleistume ar investuotume. Jau seniau buvau nusprendusi, kad pirmiausia laimėtą pinigų sumą skirsiu šeimai ir aprūpinsiu šiuo metu būtiniausiais ir reikalingiausiais dalykais, kas liks – atsidėsiu sau. Jei niekas nepasikeis, likusius pinigus investuosiu į studijas ir butą Vilniuje.

„Lietuvos balso“ finalas/LNK nuotr.
„Lietuvos balso“ finalas/LNK nuotr.

Galbūt jau spėjai apgalvoti savo ateities planus?

Prieš projektą aiškiai žinojau, kad noriu stoti į Lietuvos muzikos ir teatro akademiją ir studijuoti aktorinį, tačiau dabar tiek mano gyvenime, tiek galvoje vyksta dideli perversmai, todėl nežinau, ar tikrai stosiu šiais metais. Kol kas turiu nusiraminti, suprasti, kas vyksta ir ramiai atsisėdusi susidėlioti tolimesnius ateities planus.

Naujausi straipsniai