„Lietuvos balso“ lyderė Gabija Lokytė nekukli: Džordana Butkutė mano sėkme neabejoja

Gabija Lokytė / Pauliaus Vičiūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-05 14:32
Jau šį sekmadienį Klaipėdos „Švyturio“ arenoje įvyks grandiozinis „Lietuvos balso“ pusfinalis, į kurį visi bilietai buvo iššluoti dar trečiadienį. Sausakimšoje arenoje šeši galingiausi projekto balsai surengs įspūdingą šou ir pirmą kartą penktajame sezone scenoje atliks net tik individualias dainas, bet ir pasirodys su projekto mokytojais – Džordana Butkute, Inga Jankauskaite, Donatu Montvydu ir Leonu Somovu.

Bendrą pasirodymą kartu su savo mokytoja ruošia ir paskutines dvi tiesiogines kovas absoliučia balsų lydere tapusi Gabija Lokytė. Kartu su mokytoja ji atliks Džordanos dainą „Tavo pasaulis“.

„Labai gerai atsimenu, kai ėjo 2016 metų paskutinės minutės ir net neįsivaizdavau, kiek daug atneš 2017 metai, o ypač, kad dainuosiu kartu su Džordana Butkute“, – sako Gabija, vis dar negalinti patikėti, kiek daug svajonių išpildė projektas.

Paklausta, ar lyderės pozicijos žada neužleisti ir šį sekmadienį, Gabija patikina, kad ruošia pasirodymą, kuriame jos gerbėjai ją išvys visai kitokią, tiek dainos, tiek stiliaus atžvilgiu.

„Kiekviena laida man būdavo staigmena. Nesitikėjau, kad liksiu du tiesioginius eterius pirma, todėl sunku nuspėti, kaip bus dabar. Įdėsiu dar daugiau darbo į pasirodymą – šį kartą atrodysiu visiškai kitaip, nei mane yra įpratę matyti, taip pat atliksiu stilistiškai kitokią dainą. Man yra svarbu stebinti žiūrovą savo pasikeitimais ir pats didžiausias įvertinimas jų balsai, todėl atiduosiu kaip visada visą save“, – užtikrintai sako Gabija.

Kai didysis projekto finalas vos po savaitės, nenuostabu, kad visi dalyviai pasvarsto, ką darytų, laimėję visą projektą. Juo labiau kai pagrindinis projekto prizas – ne tik penkiolika tūkstančių eurų, bet ir koncertinis turas po Lietuvą su žymiuoju Vilniaus bigbendu. Kaip atrodytų jos koncertinis turas, pasvajoja ir pati Gabija.

„Norėčiau, kad tai būtų stilizuotas šou su stipriais choreografijos elementais, stipria emocija, kad tai būtų įdomus stilius – kažkas naujo ir dar nematyto. Nesvarbu kaip pasibaigtų projektas – nemesiu savo išsikeltų tikslų, daug dirbsiu, kad pasiekčiau ir realizuočiau juos, nesvarbu, kiek laiko tai užtruks. Atlikėjai, kurie renka arenas, labai daug metų tikslingai dirba ties tuo, o aš tiksliai žinau, ko noriu, ir po projekto pasileisiu į ieškojimus – savos muzikos, savo stiliaus, savo klausytojo.“

Paklausta, ar prašo savo mokytojos Džordanos Butkutės patarimų, kaip tapti tokio lygio žvaigžde kaip scenos karalienė, Gabija patikina, kad pati mokytoja jos sėkme neabejoja.

Naglis Bierancas nuotr.
Naglis Bierancas nuotr.

„Džordana per pirmą mūsų repeticiją pasakė, kad tiki manim ne tik kaip projekto dalyve, bet kaip atlikėja. Man tai reiškia labai labai daug. Jei prieš pasirodymus būna kažkokių nesklandumų, jaučiu stiprų užnugarį – Džordaną ir Elegijų. Jie yra komanda, kuri mane taip stipriai palaiko, kad tampa nebebaisu eiti į priekį“, –pripažįsta Gabija.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai