„Lietuvos balso“ finalistai atskleidė, kur išleistų 15 tūkstančių eurų piniginį prizą

Artūras Aleksiejus, Meidė Šlamaitė, Vaida Deksnytė, Liepa Malinauskaitė / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-03-14 13:38
„Lietuvos balsas“ ruošiasi didžiausiam šių metų šou – aštuntojo sezono superfinalui. Keturi dalyviai scenoje kurs aukščiausio kalibro pasirodymus, kad įrodytų, jog yra verti nugalėtojo titulo. Jokių mokytojų sprendimų – nugalėtoją tiesioginio balsavimo metu renka tik žiūrovai.

Projekto finalistai kaunasi ne tik dėl nugalėtojo titulo, kontrakto su tarptautinės muzikos rykliais „Universal Music“, bet ir įspūdingo LNK piniginio prizo – penkiolikos tūkstančių eurų.

Nuo nugalėtojo titulo skiria vos keli žingsniai ir finalistai žino, kur išleistų įspūdingą sumą pinigų.

„Kurčiau dainas klipus, visą albumą norėčiau išleisti, jei tik laimėčiau projektą. Taip pat norėčiau ir kur nors išvykti. Manau, kad pergalė projekte labai pakeistų mano planus po mokyklos baigimo. Turėčiau didesnes galimybes kurti. Studijos, tiesą pasakius, man visada buvo miškas be medžių ir, nors žinojau kryptį jau seniai, noro studijuoti yra tikrai mažai“, – atvirai pripažįsta Monique komandos finalistė Meidė, projekte išgarsėjusi ne tik įspūdingu vokalu, tačiau ir ekscentriškais kartu su mama kuriamais sceniniais kostiumais.

Meidė Šlamaitė / LNK nuotr.
Meidė Šlamaitė / LNK nuotr.

Superfinale Meidės įvaizdžiai pasieks unikalumo viršūnė – scenoje ji pasirodys su kostiumais, kurtais iš gyvų gėlių ir net spalvotų plaukų.

Tuo metu unikaliu balso tembru išsiskirianti Donato Montvydo finalistė Liepa visą laimėtą sumą investuotų tik į muzikinę karjerą.

„Manau, kad pinigus skirčiau reikmėms, kurios prisidėtų prie savos ateities įrašų studijos, kad greičiau judėtų mano būsimos dainos, o aš galėčiau mokytis dirbti ties tuo savarankiškai. Tačiau nepaisydama šio vakaro rezultatų eisiu muzikos ir dainavimo keliu, po pirmojo išleisto singlo noriu kurti daugiau. Mano tikslas ir yra savi koncertai ir sava muzika. Finalas bus kaip ataskaitos taškas, bet, aišku, laimėjimas būtų galbūt trumpesnis ir greitesnis kelias.“

Liepa Malinauskaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Liepa Malinauskaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Monikos Liu finalistė Vaida apie laimėjimą sako kol kas negalvojanti ir norinti tiesiog sukurti magiškus pasirodymus scenoje. Vis tik jei pavyktų nugalėti, norėtų išpildyti seną svajonę.

„Manau, jog kelionė į Japoniją būtų pirmas mano troškimas. Jaučiu, kad iš ten esančių peizažų gimtų daug kūrybos. O likę pinigai vis tiek  keliautų link muzikos, juk skaičius reikia išnaudoti širdies svajoms. Manau, tai geriausia investicija.“

„Lietuvos balso“ dalyvė Vaida Deksnytė / LNK nuotr.
„Lietuvos balso“ dalyvė Vaida Deksnytė / LNK nuotr.

O štai Justino Jaručio finalistas Artūras gavęs titulą ir riebų čekį turi ir didesnių planų.

„Jeigu laimėsiu, manau, pinigus investuosiu į mokslus ir būstą Vilniuje, o jeigu viskas susiklostys taip, kaip noriu, manau, kad norėčiau įkurti ir savo įrašų studiją, baigti mokslus ir tęsti savo muzikinę karjerą.

Artūras Aleksiejus / LNK nuotr.
Artūras Aleksiejus / LNK nuotr.

Kuris iš keturių dalyvių galės išpildyti savo svajonę ir tęsti stulbinančią atlikėjo karjerą padedant „Universal Music“, jau šį vakarą nuspręsti savo balsavimu galės tik televizijos žiūrovai. Praėjusį pirmadienį pristatyti naujausi finalistų singlai visą savaitę rinko peržiūras „Youtube“ platformoje – jos sudarys 25 proc. galutinio balo žiūrovų balsavimo lentelėje.

Įspūdingas projekto „Lietuvos balso“ aštuntojo finalo šou – jau šį vakarą, 19.30 val., per LNK.

Naujausi straipsniai