„Lietuvos balso“ finalininkė Vaida apie savo mokytoją Moniką Liu: „Ji savotiškai išskridusi į kosmosą“

„Lietuvos balso“ dalyvė Vaida Deksnytė / 2TV nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-03-08 16:58
Kovo 14-ąją paaiškės, kuris atlikėjas taps muzikinio šou „Lietuvos balsas“ nugalėtoju. Keturi finalininkai – Artūras Aleksiejus, Vaida Deksnytė, Meidė Šlamaitė ir Liepa Malinauskaitė kovos dėl pirmosios vietos. Sparčiai artėjant didžiajam pasirodymui – galimybė artimiau pažinti tris finalininkes.

2TV laidoje „Pagaminta Lietuvoje“ viena pirmųjų į finalą patekusi V.Deksnytė pasakoja, kad muzika į jos gyvenimą atkeliavo dar vaikystėje. 

 „Aš esu tas pirmutinis vienetas šeimoje, kuris pradėjo muzikuoti. Aš visada buvau vėjavaikė, tačiau tėvai įžvelgė manyje talentą, todėl skatino dainuoti. Šiuo metu esu dvyliktokė, tačiau labai nelengva mokykloje. Aš myliu mokslą, tačiau galbūt ne per tokią prizmę. Labai domiuosi kino istorija, norėčiau ir vaidinti, tačiau esu net mąsčiusi, jog galėčiau būti režisiere. Pagal mano parašytą spektaklio scenarijų buvo pastatytas vaidinimas“, –  pasakoja „Lietuvos balso“ finalininkė V.Deksnytė.

Kūrybiškumas Vaidai pasireiškia įvairiais gyvenimo momentais, todėl dalyvauti muzikiniame šou, kuris yra kruopščiai sustyguotas, jai nėra lengva.

„Nemėgstu būti rėmuose. Labai džiaugiuosi, kad mano mokytoja Monika Liu, nes ji irgi tokia pašėlusi. Ji savotiškai išskridusi į kosmosą. Man nėra paprasta būti tokiame formate. Bet aš suprantu, kad dabar reikia pasistengti išeiti iš komforto zonos“, –  sako Vaida.

„Lietuvos balso“ finalo dalyvė Meidė Šlamaitė  / 2TV nuotr.
„Lietuvos balso“ finalo dalyvė Meidė Šlamaitė / 2TV nuotr.

Kita muzikinio šou dalyvė Meidė Šlamaitė atskleidžia net tik savo pirmuosius žingsnius muzikoje, bet ir savo plaukų ilgį.

„Kaip tik neseniai matavome mano plaukų ilgį. Šiuo metu jis siekia 1,25 metro. Auginau juos nuo darželio laikų. Prieš finalą noriu sau palinkėti neišsigąsti ir išpildyti viską, ko noriu“, – atvirauja M.Šlamaitė.

Su kuo savo ateitį planuoja sieti dar viena projekto finalininkė Liepa Malinauskaitė, apie kokį pseudonimą ji galvoja, kad galėtų išsiskirti ir nebūti dar viena Liepa muzikinėje Lietuvos padangėje?

Išskirtiniai merginų pasakojimai, nerimas prieš finalą ir tikslai tapti nugalėtojomis – pirmadienį, 22 valandą, 2TV laidoje „Pagaminta Lietuvoje“.

Naujausi straipsniai