„Lietuvos balso“ dalyvis Gražvydas tiesioginės transliacijos metu pakeitė gaidelę: kodėl savo lytinę orientaciją įvardijo kitaip?

Gražvydas Sidiniauskas ir Inga Jankauskaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-14 20:54
„Taip, aš gėjus. Ir kvailai nesijaučiu, tai atskleisdamas. Pagaliau apsisprendžiau tvirtai – man atsibodo meluoti ir slėpti. Nežinau, kaip reaguos mano šeima ar kiti. Manau, kad atkris žmonių, kurie norės su manim toliau bendrauti. O gal atsiras tokių, kurie kaip tik norės mane palaikyti dar labiau“, – prieš finalą išplatintame pranešime spaudai sakė G. Sidiniauskas.

Gražvydas Sidiniauskas pirmiausia pasirinko atlikti Freddie Mercury ir grupės „Queen“ dainą „Show Must Go On“. Vaikinas dar prieš finalą prisipažino esantis homoseksualus. Be jokio melo, su atlapa širdimi jis žengė į sceną.Tačiau po pasirodymo nustebino pareiškimu, jog vis dėlto – jis biseksualus.

„Noriu pasakyti tokį dalyką. Man nereikia komplimentų, skirtų kitiems žmonėms. Aš turiu tuos, kurie man lieka ištikimi. Jūsų niekada nenuvilsiu. Ir taip, esu biseksualus“, – per tiesioginę transliaciją sakė G. Sidiniauskas.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Turėtume kalbėti ne apie orientaciją, o apie balsą. Šis projektas apie tai“, – po Gražvydo kalbos pastebėjo Leonas Somovas. Jam pritarė ir D. Montvydas. Teisėjams norėjosi susikoncentruoti į vaikino duomenis ir dainos atlikimą.

Gražvydui publika plojo atsistojusi. Vaikiną visi pasitiko šiltai. O mokytojams nutraukus diskusiją apie lytinę dalyvio orientaciją, arena palaikė tokį sprendimą.

Sausio 14 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje varžosi stipriausi muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ dalyviai. Kelialapį į finalą iškovojo Gabija Lokytė, Gražvydas Sidiniauskas, Monika Marija Paulauskaitė ir Paulina Paukštaitytė su KAIA.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai