„Lietuvos balso“ dalyvės Indrė ir Arina persikūnijo į pasileidėles

Indrė Launikonytė ir Arina Janeliūnienė / Stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-10-23 14:43
Nuo romantinių ir sugraudinančių iki aistringų, scenoje tiesiog sprogstančių pasirodymų – muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ dalyviai šeštadienį 19.00 val. LNK žiūrovams žada išties įsimintiną vakarą.

Temperamentingosios Indrė Launikonytė ir Arina Janeliūnienė scenoje virs tikromis Mulen Ružo koketėmis. Savo pasirodymui merginos išsirinko itin trumpas, vos klubus dengiančias sukneles su kutais ir blizgučiais, Arina galvą papuošė ryškiai raudona skrybėle, o Indrė plaukų stilistų paprašė suvelti jos banguotus plaukus.

„Nežiūrėkite į tai, kad esate konkurentės. Scenoje būsite visko mačiusios likimo draugės iš legendinio Paryžiaus traukos taško, pasakojančios savo istoriją“, − projekto dalyvėms patarė jų mokytojai Inga ir Arūnas Valinskai.

Indrės ir Arinos daina – garsioji „Lady Marmalade“, sukurta dar 1974-aisiais ir naujam gyvenimui prikelta prieš gerą dešimtmetį tikrų scenos divų – Christinos Aguileros, Lil‘ Kim, Mýa’os ir Pink. Aistra pulsuojantis kūrinys buvo įtrauktas ir į filmo „Mulen Ružas“ garso takelį.

„Būsime įžūlios“, − per repeticiją kalbėjo Arina.

„Vienam vakarui tapsime pasileidėlėmis“, − dvikovos priešininkę papildė Indrė.

„Lietuvos balso“ mokytojai ir visa salės publika buvo sužavėti jų pasirodymo: „Jūs pademonstravote beprotišką energiją“, − plodamas Mulen Ružo merginoms sakė Donatas Montvydas, o A. Valinskas net stryktelėjo nuo kėdės.

Temperamentingąjį Indrės ir Arinos pasirodymą ir kitas ne mažiau intriguojančias dvikovas žiūrovai pamatys jau šį šeštadienį.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai