„Lietuvos balso“ dalyvės Dovilės išgyvenimai: pasirodymo metu jos vyras kovojo dėl gyvybės

„Lietuvos balso“ dalyvė Dovilė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-03-07 17:34
Sekmadienio vakarą LNK eteryje vyko paskutinė dvikovų etapo laida, kurioje paaiškėjo, kas finale prisijungs prie Donato Montvydo ir Monikos Liu finalisčių Liepos ir Vaidos. Šį kartą sunkūs sprendimai laukė Justino Jaručio ir Monique.

Du Justino Jaručio komandos favoritai – jaunimą gyventi be svaigalų mokantis jautrusis Artūras ir dviejų vaikų mama, įspūdingos išvaizdos ir vokalo Dovilė sukūrė pasirodymą, dėl kurio mokytojai vieningai sutiko, kad abu dalyviai nusipelnė būti finale. Tuo tarpu pats Justinas Jarutis užsiminė apie didelį norą šį sezoną sulaužyti taisykles ir, kaip kažkada su savo dalyvėmis padarė Leonas Somovas, pasirinkti juos abu.

„Tai buvo pasirodymas pilnas geismo, aistros... Dovilės bandymai prilaikyti sijoną, taip, kad darant choreografiją jis nepakiltų daugiau negu reikia... Visi elementai buvo apgalvoti. Dovile, tu palieki įspūdį, nežinau, kas su tavim yra, bet aš tiesiog negaliu savęs kontroliuoti, kai į tave žiūriu. Turiu prisipažinti, kad kai tave pamačiau pirmą kartą, to iš tavęs tikrai nesitikėjau, turbūt jog tai buvo dėl stereotipų galvoje. Bet tu ne tik puikiai atrodai, bet ir dainuoji“, –  po dueto pasirodymo kalbėjo Donatas Montvydas.

„Lietuvos balso“ dvikovų akimirkos
„Lietuvos balso“ dvikovų akimirkos

Jam antrino ir Dovilės bei Artūro artistiškumu ir sukurtu šou scenoje susižavėjusi Monika Liu: „Dovilė turi stiprią moterišką energiją. Nuo jos neįmanoma atitraukti akių ir dar ji puiki dainininkė. Atrodo, jog jūs abu galėtumėt būti superfinalistai. Artūras yra scenos žmogus, multitalentingas. Manau, kad Justinas nelabai gerą sprendimą padarė juos abu sudėdamas į vieną duetą“.

Tačiau po plačia Dovilės šypsena scenoje ir gundančia mokytojus sužavėjusia choreografija, dalyvė paslėpė tikruosius tuo metu patirtus išgyvenimus. Filmuojant dvikovų laidas Dovilės šeimoje nuotaikos buvo labai slogios – tuo metu jos vyras už savo gyvybę kovojo prikaustytas prie ligoninės lovos.

„Lietuvos balso“ dvikovų akimirkos
„Lietuvos balso“ dvikovų akimirkos

„Šeimoje šiuo metu komplikuotas koronaviruso atvejis. Mano vyras reanimacijoje, dūsta. Laukiam, kol jis grįš namo. Bet dabar turiu nereikalingas emocijas išjungti ir padaryti scenoje tai, ką reikia, o tada jau galvosime, ką daryti toliau. Šeimoje tikrai slogios nuotaikos“, – su ašaromis akyse prieš pasirodymą kalbėjo Dovilė.

Sekmadienio vakarą paaiškėjo, kad Justinas Jarutis į didįjį "Lietuvos balso" finalą keliauja su Artūru Aleksiejumi.

Naujausi straipsniai