„Lietuvos balso“ dalyvė Indrė Launikonytė nebijo pasirodyti be makiažo: „Aš nesijaučiu graži, aš tokia esu“

Indrė Launikonytė / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-10-20 17:00
LNK projekto „Lietuvos balsas“ dalyvė Indrė Launikonytė – mergina be kompleksų. Jai anaiptol nebaisu nei lipti į sceną, nei pilnu balsu uždainuoti, nei energingai šokti, nei… pasirodyti taip, kaip didžioji dalis moterų nė už ką nenorėtų: vos atsikėlus ryte – be makiažo, suveltais plaukais ir vos pramerktomis akimis.

Tokia savo fotografija I.Launikonytė pasidalijo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje. „Kiekvieną dieną taip sunku keltis, atrodo, galėčiau amžių pramiegoti“, – prie nuotraukos rašė ji.

„Kodėl turėčiau bijoti? Gali būti, kad jau pusę gyvenimo pragyvenau, tad jei prie visos buities ir taip greitai besisukančio gyvenimo dar imčiau galvą sukti dėl išorės, gyvenimas netektų viso grožio“, – paklausta, ar nebūkštauja savęs rodyti visai nepadailintos, portalui Žmonės.lt sakė I.Launikonytė. Mergina pridūrė, kad nugyveno jau 24-erius metus, tad per tiek laiko nepamilti savęs – sunku.

Mergina džiaugiasi, kad rūpintis savo išore jai reikia nedaug – priešingai nei kitos panelės, ji nesuka galvos dėl neva netinkamos šukuosenos, o didžiausia savo puošmena laiko šypseną. „Turiu nuostabius plaukus, kurių galima pavydėti – rytais garbanos būna taip žaismingai susivėlusios, kad jokių priemonių nereikia. Nesigirsiu, bet turiu holivudinę šypseną – galiu varžytis su garsenybėmis. Su stomatologais man neteko “draugauti„, tad dažnai šypsausi“, – porino mergina ir patikino šypseną paveldėjusi iš senelio.

Turi ji ir daugiau už ką save pagirti: „Turiu ilgas blakstienas, gražias akis. Jas norėčiau papuošti akiniais, tačiau mano regėjimas – idealus. Esu kokia esu – žmonės mato mano veidą ir nieko čia nepaslėpti. Jei gyvenčiau su musulmonais, emigruočiau vien todėl, kad reiktų slėpti veidą.“

I.Launikonytė neslepia, kad mėgsta ir pasidažyti – ji dirba pedagoginį darbą, šalia to pati dainuoja. „Manau, kiekvienas pedagogas turi atrodyti preciziškai, o atlikėjas – ryškiai. Privalau mokėti pasidažyti nepriekaištingai“, – patikino ji.

„Aš nesijaučiu graži, o tokia esu“, – sako I.Launikonytė ir perspėja dėl išvaizdos kompleksuojančias merginas, kad gyvenimas per trumpas, kad savęs nemylėtum. „Kiekvienas žmogus gražus be makiažo, jei tik yra gražus vidumi“, – sako atlikėja.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai