„Lietuvos balso“ dalyvė Gabija pristato naują dainos „Skauda“ versiją: prisidėjo didžėjus BeLeo

BeLeo ir Gabija / Gretos Gedminaitės ir Indrės Dambrauskės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-03-19 10:42
Dainininkė Gabija, atpažįstama iš televizijos projekto „Lietuvos balsas“, sujungė jėgas su didžėjumi BeLeo. Šiandien jie pristato šokių muzikos ritmais persmelktą dainos „Skauda“ remiksuotą versiją.

Kaip teigia dainininkė, jų pažintį su BeLeo lėmė bendradarbiavimas su kitu muzikantu.

„Su BeLeo susipažinome prieš keletą metų. Dirbome įvairiuose renginiuose, kuriuose būdavo ir mūsų bendras pažįstamas, saksofonistas Jonas Sikorskis, – pasakoja atlikėja. – Abu mėgstame domėtis muzikinėmis tendencijomis ir, žinoma, kolegų kuriama ir propaguojama muzika. BeLeo kūryba man pasirodė tinkama ir stilistiškai artima, todėl tikrai apsidžiaugiau gavusi pasiūlymą įnešti naujų spalvų į dainą „Skauda“.“

BeLeo / Gretos Gedminaitės nuotr.
BeLeo / Gretos Gedminaitės nuotr.

Toliau apie dainos kūrybos etapus istoriją pratęsiantis didžėjus atskleidžia, kad išgirdus pirmą dainos versiją, galvoje iš karto pradėjo suktis mintys ir dėliotis aktyvesnė muzika.

„Sausį išleistas kūrinys „Skauda“ pasirodė savitai žavus ir artimas, todėl į jį pažiūrėjau iš savo perspektyvos. Daina tapo kiek aktyvesnė, tačiau neprarado ir savo žavesio“, – apie kūrybos procesus pasakoja žinomas didžėjus.

Dar išleisdama originalią savo kūrybos dainos „Skauda“ versiją, Gabija atviravo, kad asmeniniais potyriais pripildytas kūrinys neša stiprią ir aiškią žinutę.

„Akimirkos, kai šios dainos užuomazgos išvydo dienos šviesą, jaučiant stiprias emocijas dėl asmeninių išgyvenimų, leido dainai tiesiog pačiai pasirašyti ir galiausiai pasiekti klausytojus. Tikiu, kad būtent stipri emocija, gimstanti iš skausmo ir meilės, leidžia atsirasti daugeliui dainų. Ne išimtis ir daina „Skauda“, – pasakoja dainininkė.

Gabija / Indrės Dambrauskės nuotr.
Gabija / Indrės Dambrauskės nuotr.

Sinergiją tarp kuriamos emocijos ir muzikos pajautęs didžėjus atviravo apie pasirinkimą palikti svarbiausius dainos akcentus.

„Norėjosi, kad išliktų stiprus Gabijos vokalas, persmelktas jausmų ir asmeninių išgyvenimų, kurie būtent ir suteikė gyvenimą originaliai šios dainos versijai“, – teigia BeLeo.

„Remiksuota dainos versija gimė, palyginus, gana greitai ir ypatingų iššūkių nebuvo, – pasakoja Gabija. – BeLeo iš savo pusės papildė kiek aktyvesniu ritmu, priverčiančiu ne tik išgirsti, bet ir pajudėti. Labai džiaugiuosi, kad mano muziką, kurioje sudėjau daug savęs, klausytojai galės išgirsti įvairiomis spalvomis.“

Gabija – Skauda (BeLeo Remix):

Naujausi straipsniai

Vaikas ir pinigai

Reklama

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama