„Lietuvos balse“ žiūrovų simpatijų sulaukusi Vaida: „Man sunku dainuoti apie meilę. Manau, kad turiu filofobiją“

Vaida Deksnytė / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-02-07 16:48
Jau šį sekmadienio vakarą LNK televizijos eteryje prasidės naujas „Lietuvos balso“ projekto etapas – nokautai. Scenoje susikaus po tris kiekvieno mokytojo komandos dalyvius, iš kurių mokytojas į kitą etapą galės keliauti tik su vienu. Tiesa, projekte atsirado ir nauja taisyklė, leidžianti mokytojams iš visų turimų trejetų vieną kartą per šį etapą išsaugoti ne vieną, o net du dalyvius.

Į kovą su Monikos Liu komandos dalyvėmis ir labai stipriomis vokalistėmis stos ir projekto aklosiose perklausose daug žiūrovų simpatijų dėl savo unikalumo ir paslaptingumo pelniusi Vaida Deksnytė.

Kad ši mergina išskirtinė, pripažįsta ir pati Monika Liu, sakydama, jog jai gniaužia kvapą, kai reikia kalbėti apie Vaidą: „Užtenka pažiūrėti į jos akis, kad pamatytum, koks ten yra pasaulis, kiek ten visko daug. Man ji tokia ypatinga, unikali. Žinau, kad ji galėtų papasakoti daug istorijų, atkleisti tai, kas tiesiog įtrauktų ir priverstų jos klausytis.“

Vaida Deksnytė / LNK nuotr.
Vaida Deksnytė / LNK nuotr.

„Visi sako, kad esu neprognozuojamas žmogus. Ir kad esu labai neatsakinga. Esu labai nepastovi ir nenuspėjama, kiekviena diena atneša naują pomėgį, naują suvokimą, šviežias mintis, liūdesį ar džiaugsmą, jei džiaugiuosi tai iki aukščiausios ekstazės, jei liūdžiu − iki pačio žemiausio taško. Esu eksperimentuojanti, domina įvairovė, nes tikiu, kad iš to susideda visuma, iš skirtingų dalių.

Labai daug apie viską galvoju ir analizuoju, stebiu, nagrinėju, kas kartais verčia eiti link pamąstymų apie beprotybę, nes pradeda visos mintys spausti iš vidaus. Taip pat vis kartoju sau, kad smegenys toks mechanizmas, kad jei įtikinsi, kad tikrai kažko nori, ir pilnai tuo patikėsi, pats nustebsi koks spalvingas pasaulis, ir kokio pavidalo įsikūnijimas esi, kad pasiekei savąjį tikslą“, − apie save pasakoja pati dalyvė.

Vaida Deksnytė / LNK nuotr.
Vaida Deksnytė / LNK nuotr.

Dvyliktoje klasėje studijuojanti mergina mokosi japonų ir prancūzų kalbas, kuria poeziją, dievina seną muziką ir kaip pati sako, paslapčia svajoja apie galybę. Tačiau repeticijų metu gavusi dainą apie meilę, Vaida šiek tiek sutriks ir pripažins, kad tai tema, kuria dainuoti nėra paprasta.

„Dainuoti šitą kūrinį man tikrai sunkiau, nes aš nieko nemyliu. Aišku, kad yra meilė šeimai, bet kitokios meilės niekada nebuvo, aš nieko nemylėjau ir nežinau, ar kada nors mylėsiu. Man atrodo, kad mano charakteris tam per sudėtingas, kad dar ir kitus žmones juo apsunkinti. Iš tikrųjų man kartais net atrodo, kad aš turiu filofobiją – įsimylėjimo ir meilės baimę“, − prieš lipdama į nokautų sceną netikėtai pripažins Vaida.

Tačiau nežinojimas, ką reiškia mylėti, nesutrukdys Vaidai sukurti pasirodymo, kuris mokytojams nuo merginos neleis atitraukti akių. 

Vaida Deksnytė / LNK nuotr.
Vaida Deksnytė / LNK nuotr.

„Dažniausiai atlikėjai būna labai stipriai atidirbę vokaliai, bet jų kūno kalba būna nesubalansuota. Jie būna tiesiog medžiai. Čia yra televizija ir tu turi kalbėti kūno kalba. Šioje scenoje yra vienas žmogus, kuris tai daro profesionaliai. Nežinau, ar tai išmokta ar įgimta, bet Vaidos kūno kalba yra tiesiog fenomenali“, − apie merginos pasirodymą scenoje kalbės Donatas Montvydas.

Ar to pakaks, kad Vaida kartu su savo mokytoja Monika Liu kartu keliautų į kitą etapą, o gal ji bus ta, dėl kurios vagystės į savo komandą varžysis visi mokytojai, visa tai sužinoti bus galima „Lietuvos balse“ jau šį sekmadienio vakarą, 19.30 val., per LNK.

Naujausi straipsniai