„Lietuvos balse. Vaikai“ nebeliko Monikos Marijos: paaiškėjo, kas ją pakeitė mokytojo kėdėje

Monika Marija/Igno Gaižausko nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Prasidėjo muzikinio šou „Lietuvos balsas. Vaikai“ trečiojo sezono filmavimai. Juose dalyvių laukė ir staigmena. Paaiškėjo, jog projekto mokytojo kėdę užėmė naujas žmogus.

Vietoje Monikos Marijos Paulauskaitės-Laukės prie Donato Montvydo ir Manto Jankavičiaus trečiame sezone prisijungė atlikėja ir „Lietuvos balso“ aštuntojo sezono mokytoja Monique.

Atlikėja pripažįsta, jog gavusi pasiūlymą tapti vaikų projekto mokytoja iš pradžių sudvejojo, ar sutikti. Tačiau noras prisidėti prie mažųjų atlikėjų pirmųjų žingsnių scenoje ir ateities muzikoje padėjo priimti teisingą sprendimą.

„Gavusi pasiūlymą ateiti į „Lietuvos Balsas. Vaikai“ mokytojos kėdę pirmiausiai pasakiau „ne“. Nes aš labai myliu vaikus. Ir jiems pasakyti „ne“ bus gerokai sunkiau, nei pasakyti „ne“ laidos prodiuseriams. Tačiau keletą dienų po to negalėjau nustoti galvoti apie tuos vaikus, kuriems pasakyčiau „taip“. Tiems, kurie nori muzikuoti, geba dainuoti labai jautriai ir gražiai. Pradėjau galvoti apie tai ir supratau, kad privalau priimti pasiūlymą! Noriu ieškoti tų, prie kurių svajonės išsipildymo galiu prisidėti. O tiems, kuriems vis tik reikės pasakyti „ne“ − juk aš galėsiu juos įkvėpti, paskatinti ir padrąsinti bandyti ir vėl. Galėsiu patarti ir būti šalia. Taip viskas ir buvo, kaip tikėjausi. Sutikau labai įdomių ir talentingų vaikų, o kiekvienas nulipęs nuo scenos vaikas liko su gerais atsiminimais“, − įspūdžiais po aklųjų perklausų filmavimo dalinasi Monique.

Moniqué / Asmeninio albumo nuotr.

Visus sezonus stebėjusi Monique išduoda, jog naujame sezone ypač daug išskirtinių ir profesionaliai savo vokalą valdančių dalyvių. Naujoji trečiojo sezono mokytoja pasakoja, jog iššūkių filmavimo metu tikrai būta – sunkiausia buvo prakalbinti uždaresnio būdo dalyvius, kurie nepanoro iškart atsiverti ir papasakoti visko apie save.

„Norėjosi apie tokius vaikus sužinoti viską, o jie saugoja, taupo žodžius. Sunku, bet įdomu, nes vaikai nuolat auga ir keičiasi, dar progų turėsiu. Buvo labai įdomu pamatyti vėl sugrįžusius bandyti laimę dalyvius iš praeitų dviejų sezonų ir stebėti, kaip jie pasikeitę. Nauji dalyviai, neabejoju, kitame etape bus vėl stipriai paaugę ir stebins mus savo žaibišku tobulėjimu. Mes esame šalia savo mokinių tokiu jautriu jiems laiku, kai požiūris į pasaulį ir į save dar formuojasi. Tada atsiranda geriausi pokalbiai, klausimai ir visokios filosofijos. Iš to išeina geriausi pasirodymai. Bus labai įdomu ruoštis ir pasirodyti žiūrovams“, − nekantriai laukdama darbo su vaikais sako Monique.

Trečiasis projekto „Lietuvos balsas. Vaikai“ sezonas LNK televizijos eteryje startuos jau kitų metų pavasarį, iškart po „Lietuvos balso“ aštuntojo suaugusiųjų sezono.

„Lietuvos balsas. Vaikai“ filmavimas (22 nuotr.)
+16
Skaitykite daugiau