„Lietuvos balse“ – prezidento Gitano Nausėdos krikšto dukros pasirodymas

G. Nausėdaitė/ Nuotraukos iš projekto „Lietuvos balsas“ archyvo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-16 14:28
Sekmadienį projekto „Lietuvos balsas“ scenoje savo balsu mokytojų kėdes atsukti bandys prezidento Gitano Nausėdos krikšto dukra Gabrielė Nausėdaitė.

Įspūdingos išvaizdos dalyvė pripažįsta, jog dėl savo pavardės dažnai sulaukianti klausimų, ar ją su prezidentu sieja giminystės ryšiai. Gabrielės tėtis ir prezidentas – pusbroliai, tačiau pati mergina savo pavarde ir ryšiais girtis nemėgsta.

„Kai Gitaną išrinko prezidentu, mano gyvenime niekas nepasikeitė. Aš toliau einu savo keliu. Prieš tai galvojau, ar apskritai apie tai kažkam sakyti. Bet manau, kad meluoti nereikia. Jei paklausia, pasakau. Vis tiek juk visa giminė žiūrės šį projektą, visi tai matys, nieko čia nenuslėpsi“, – sako Gabrielė.

 Gabrielė Nausėdaitė/ LNK nuotr.
Gabrielė Nausėdaitė/ LNK nuotr.

Paklausta, ar su krikšto tėčiu palaiko glaudžius ryšius, Gabrielė šypsosi ir negaili gražių žodžių prezidentui. „Su juo labai įdomu. Mano krikšto tėčiui patinka kalbėti su jaunimu, jis visada domisi mūsų veikla ir su juo labai smagu bendrauti, dažnai sulaukiu ir įvairių patarimų“, – pasakoja Gabrielė.

Tiesa, pačios dalyvės šeimoje kalbų apie politiką tikrai nėra. Priešingai, Gabrielės tėvai menininkai, o jos namuose nuo mažų dienų skamba muzika. Vis tik baigus mokyklą ir atėjus laikui spręsti, ką daryti toliau, Gabrielė tuomet pasirinko visai ne muzikos kelią.  

„Gimiau muzikantų šeimoje. Tėtis groja trimitu, mama moko dainuoti vaikus, tad muzika mūsų namuose niekada nenutyla. Tačiau pati Klaipėdos universitete baigiau menų akademiją, sportinius šokius. Anksčiau buvau kryžkelėje tarp dainavimo ir šokių, tačiau vis tik nusprendžiau pasirinkti šokius ir džiaugiuosi, kad baigiau šią specialybę“, – pasakoja Gabrielė, kuri savo šokių talentą pademonstruos ir šio sekmadienio laidoje.

G. Nausėdaitė/ Nuotraukos iš projekto „Lietuvos balsas“ archyvo
G. Nausėdaitė/ Nuotraukos iš projekto „Lietuvos balsas“ archyvo

Į projektą Gabrielė ateina išbandyti savęs ir, kaip pati sako, gerai praleisti laiką. Dalyvė atvirai pripažįstą, jog visuomet „Lietuvos balsą“ stebėdavo su pavydu, kol pagaliau nusprendė, jog užteks į kitus žiūrėti per televizijos ekraną ir laikas parodyti, ką sugeba pati.

„Vieni sako, jog atrodau savimi nepasitikinti, tačiau kai užlipu ant scenos, esu visiškai kitas žmogus. Dabar noriu išgirsti ne tik aplinkinių nuomonę, bet ir tikrų muzikos profesionalų. Dėl to atėjau į projektą. Noriu išbandyti save naujame amplua ir kažkaip kitaip save išreikšti. Vis tik, kaip juokiamės su šeima, juk šie metai yra Nausėdų metai“, – sako Gabrielė.

Naujausi straipsniai