„Lietuvos balse“ kovojanti Augustė: nuo darbo su Tomu Krivicku-Psichu Olandijoje iki svajonės tapti žvaigžde

Augustė Karaliūnaitė / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-01-27 13:15
Ypatingo dėmesio projekto „Lietuvos balsas“ scenoje savaitgalį susilauks Augustė Karaliūnaitė. Ne vienerius metus po pasaulį besiblaškiusi dalyvė į Lietuvą sugrįžo tam, kad įgyvendintų savo svajonę – taptų profesionalia atlikėja ir sukurtų savo grupę.

Šį sekmadienį LNK televizijos eteryje – paskutinė aklųjų perklausų etapo laida, kuri dar kartą žiūrovus privers ištarti: netikėta. Nors mokytojų komandose liko vos kelios vietos, norinčių jas užimti talentų dar itin daug. Dalyviai stebina ne tik unikaliais balsais, bet ir savo kūrybos dainomis, o mokytojai dėl pačių stipriausių vokalų ir patys pasiruošę parodyti tai, ką sugeba geriausia.

Augustė Karaliūnaitė / Asmeninio archyvo nuotr.
Augustė Karaliūnaitė / Asmeninio archyvo nuotr.

„Nusprendžiau dalyvauti, nes gyvenime muzika mane lydi kiekvieną dieną ir noriu tuo dalintis ir su kitais. Tikriausiai dabar jaučiuosi labiausiai pasitikinti savimi asmenybė, todėl tai puikus laikas išbandyti save“, – apie sprendimą parodyti savo balsą projekto scenoje sako Augustė.

Muzikos pasaulis Augustei tikrai nėra naujas. Nuo vaikystės vokalo besimokiusi dalyvė, išvykus gyventi į užsienį susibendravo su praeityje skandalingai pagarsėjusiu atlikėju ir turėjo progos išmėginti save įrašų studijoje.

Augustė Karaliūnaitė / Asmeninio archyvo nuotr.
Augustė Karaliūnaitė / Asmeninio archyvo nuotr.

„Kai gyvenau Amsterdame, susibendravau su savo kraštiečiu Tomu Krivicku-Psichu. Su juo kartu dainavome, darėme įrašus, filmavome klipą. Buvo labai smagus laikas, gera prisiminti! Jis yra puikus žmogus. Tomas yra virtuvės šefas, myli savo darbą, tačiau muzikos neapleidžia. Kad ir gyvena Nyderlanduose, bet Lietuvos neužmiršta, kuria bei perdaro lietuviškas patriotines dainas“, – apie seniai girdėtą atlikėją pasakoja Augustė.

Tiesa, kartu su Psichu studijoje įrašytos dainos kol kas dar nėra išleistos ir, pasak Augustės, savo eilės laukia atlikėjo kompiuteryje, kol pagaliau nuguls į naują albumą. Tačiau šios muzikinės patirties merginai tikrai neužteko, o būti pritarančiąja vokaliste taip pat nebuvo Augustės svajonė. Mergina sugrįžo į Lietuvą ir yra pasiruošusi pradėti savo pačios muzikinį kelią bei tapti scenos žvaigžde.

Augustė Karaliūnaitė / Asmeninio archyvo nuotr.
Augustė Karaliūnaitė / Asmeninio archyvo nuotr.

„Amsterdamas yra nuostabus, žmonės laisvi, atviri, atsipalaidavę. Tačiau grįžau, nes supratau, kad labai trūksta pačių artimiausių žmonių šalia. Trūko draugų, šeimos, Vilniaus bei gimtosios Ukmergės. Aš esu tas spontaniškas žmogus, kuris netikėtai galvoja ir daro dalykus. Neturiu penkmečio plano. Žinau ko norėčiau. Nuo mažens noriu dainuoti, šokti, vaidinti ir būti scenoje, todėl tam yra daug būdų. Vienas iš jų turėti savo grupę“,  – apie dabartinius tikslus pasakoja projekto dalyvė.

Ar „Lietuvos balso“ projektas Augustei taps tramplinu į sėkmingą muzikinę karjerą bei kokie balsai ir asmenybės pasirodys projekto scenoje, kad mokytojai bus priversti verstis per galvas bandydami juos prisivilioti į savo komandą, išvysti bus galima jau šį sekmadienį 19:30 per LNK.

 

Naujausi straipsniai