„Lietuvos balse“ – karys, kuriam į glėbį puolė net muzikos žvaigždės

„Lietuvos balsas“ / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-04 16:00
Jau šį sekmadienį, LNK televizijos eteryje startuoja itin lauktas septintas „Lietuvos balso“ sezonas. Mokytojų kėdėse – dvi naujos muzikos žvaigždės Monika Liu ir Monique.

Laidos sensacija – karys Laurynas Sičiūnas. Vaikinas, dėl kurio balso ir išvaizdos mokytojos nesivaržys ne tik pulti į sceną, bet ir... griūti po kojomis. Su kario uniforma į sceną atėjęs Laurynas tarnauja Lietuvos kariuomenėje, tačiau muzika, kaip sako pats, dar vienas jo pašaukimas.

„Noriu įrodyti, kad šiame projekte galiu labai daug. Per praėjusius metus nemažai koncertavau, rašiau dainas, bet po kurio laiko tiesiog pavargau nuo kasdienybės ir nusprendžiau kardinaliai pakeisti aplinką, atrasti naujų dalykų, todėl kariuomenė tuo metu atrodė pats geriausias variantas“, – pasakoja savo gyvenimą visiškai pakeitęs Laurynas.

Vaikinas pripažįsta, kad net ir po šaukimo į kariuomenę nei minutei neapleido muzikos – sukūrė grupę, su kuria nuolatos koncertuodavo ne tik savo batalione, bet ir skirtinguose miestuose, toliau kūrė dainas ir neapleido savo svajonės – kad vieną dieną, šiuos kūrinius išgirstų visa Lietuva.

„Šiuo metu jau nebesu šauktinis, esu profesionalas, todėl ir mano rutina kariuomenėje labai skiriasi. Šauktiniams diena prasideda nuo rytinės mankštos pusryčių, patikrinimų. Jie gyvena kareivinėse visą tarnybos laiką. Profesionalai į tarnybos vietą važiuoja kaip į darbą ir vykdo pratybas nuo 8 iki 17 val., žinoma, išskyrus atvejus, kada pratybos vyksta 2, 3 ar daugiau parų.

Tačiau muzika ir dabar visada yra šalia, savaitgaliais koncertai, darbo dienomis, grįžus namo sėdu prie pianino ar pasiimu gitarą į rankas. Karjeros kelias kariuomenėje yra gana painus, todėl, kaip jis pasisuks, tikrai negaliu pasakyti. Žinoma, galima užsibrėžti tikslų tapti kariu ar siekti karjeros kaip puskarininkis, tačiau bet kada visi planai ir svajonės gal keistis. O dėl muzikos – svajoju įrašyti visas savo dainas, jas patobulinti, nes jos yra akustinės, todėl labai būtų įdomu išgirsti jas suprodiusuotas“, – apie kario gyvenimą ir muzikines svajones pasakoja projekto dalyvis.

Laurynas neslepia, kad vienas iš karių kozirių, kalbant apie merginas, yra būtent uniforma. Tačiau to, kaip reagavo jį pamačiusios mokytojos, net ir jis negalėjo tikėtis... Ar jo pasirodymas bus vertas kelionės į kitą projekto etapą ir kaip iš proto eis Monika Liu ir Monique, pamatyti bus galima jau šį sekmadienį, 19:30 per LNK.

Naujausi straipsniai