„Lietuvos balse“ – jautrus Lauros pasirodymas, skirtas trejus metus komoje esančiam vaikinui

„Lietuvos balsas“ / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-02-14 14:40
„Lietuvos balso“ nokautų etapo laidose nestinga staigmenų ir netikėtų emocijų. Čia dalyviai kartu su mokytojais rengtuose pasirodymuose siekia išsaugoti vietą projekte ir patekti į kitą – dvikovų etapą. Iš kiekvieno mokytojo sudaryto dalyvių trejeto, į kitą etapą patenka vos vienas.

Tarp antrosios nokautų laidos žvaigždžių – paskutinę laisvą vietą Donato Montvydo komandoje užėmusi išskirtinio vokalo Laura Kastanauskaitė. Mergina, kuri net savo mokytoją po pasirodymo privertė flirtuoti ir net prisipažinti meilėje.

„Žiūrėjau jos pasirodymo video ir parsukinėjau jį daug daug kartų. Laurai prisipažinau, kad jaučiu jai didžiulę simpatiją“, – laidoje kalbėjo Donatas, kuris per Lauros pasirodymą prisipažino, kad šią dalyvę įsimylėjo.

„Lietuvos balsas“ / LNK nuotr.
„Lietuvos balsas“ / LNK nuotr.

Tačiau mergina šioje laidoje nustebino ne tik savo pasirodymu, bet ir jautria gyvenimo istorija. Islandijoje gimusi, po trijų metų į Lietuvą su šeima persikrausčiusi, vėliau trylikos metų emigravusi į Barseloną ir tik po ketverių metų sugrįžusi į Lietuvą, Laura atskleidė, kad netrukus  ir vėl  palikti tėvynę privertė skaudi meilės istorija ir jos gyvenimą supurčiusi tragedija.

„Jis buvo mano pirma meilė. Meilė iš pirmo žvilgsnio. Jam tuomet buvo septyniolika. Jis labai protingas žmogus, labai daug skaitė, tuo mane ir žavėjo. Tačiau vieną vakarą nutiko skaudi nelaimė ir jis pateko į komą. Negalėjau tuo patikėti, rėkiau per visus namus. Niekas negalėjo patikėti, kad tai vyksta, visi tikėjomės, kad jam pagerės“, – skaudžius išgyvenimus laidoje pasakojo Laura.

„Lietuvos balsas“ / LNK nuotr.
„Lietuvos balsas“ / LNK nuotr.

Treji metai vilčių ir laukimo, tačiau Lauros vaikinas – vis dar komos būsenoje. Grįžusi iš Barselonos į Lietuvą, skaudžius atsiminimus ir praeitį Laura nusprendė palikti už nugaros ir išvyko studijuoti į Londoną.

„Iki šiol jam nepagerėjo. Praėjo jau treji metai. Žinau, kad jis vis tiek liks mano širdyje visą gyvenimą“, – atsivėrė Laura, kuri Valentino dieną savo pasirodymą skyrė komoje esančiam vaikinui, prisimindama visas kartu patirtas akimirkas.

Išskirtinis Lauros pasirodymas, kurį, kaip pasakys patys mokytojai, ne vienas žiūrovas norės atsisukti ir žiūrėti daugybę kartų – jau šį sekmadienio vakarą, 19.30 val., „Lietuvos balse“ per LNK.

„Lietuvos balsas“ / LNK nuotr.
„Lietuvos balsas“ / LNK nuotr.

Naujausi straipsniai