„Lietuvos balse“ išgarsėjusi Paulina pristato naują video: kūrė su mylimuoju Viliumi Popendikiu

Paulina Paukštaitytė ir Vilius Popendikis
Šaltinis: Žmonės
AA

20-metė atlikėja Paulina Paukštaitytė – dainų kūrėja, puikiai pažįstama muzikinio projekto „Lietuvos balsas” gerbėjams. Šiandien ji pristato savo pirmąją jautrią baladę ir vaizdo klipą „Nepastebimai“. 

Kaip teigia Paulina, ši daina turėjo ilgai laukti savo eilės. Kūrinys buvo parašytas daugiau nei prieš metus, žiemą. Dainoje kalbama apie netekties jausmą, patiriamus sunkumus ir susitaikymą su tuo, jog niekada nebus taip, kaip anksčiau.

Prie dainos aranžuotės prisidėjo vieni garsiausių Lietuvos muzikos prodiuserių Edgaras Žaltauskas ir Kasparas Meginis, kurie savo kraityje turi ne vieną lietuvišką hitą, taip pat ir neseniai išleistą Paulinos kūrinį „Sapnai“.

Prie muzikinio vaizdo klipo dirbo ir Paulinos širdies draugas, atlikėjas Vilius Popendikis. 

Pasak atlikėjos, ši daina kūrėsi kitaip nei bet kuri, užtruko ilgiausiai parašyti tekstą, ilgiausiai įrašinėti studijoje, ilgiausiai nuspręsti, kada ji turėtų pagaliau skambėti žmonėms.

Šią dainą atlikėja sutapatina su dienoraščiu, nes ji atvira ir asmeniška. „Nėra lengva išlysti iš jausmų šešėlio ir pasirodyti, bet kai tampa per tamsu, belieka nesislėpti ir tik kalbėti apie tai. Tikiu, jog visi esame patyrę netektį, vienokiomis ar kitokiomis formomis, viliuosi, kad žmonės atras stiprybę šioje dainoje“, – sako atlikėja.

Paulina Paukštaitytė / Martyno Stankaičio nuotr.
Skaitykite daugiau