„Lietuvos balse“ išgarsėjusi Nombeko Augustė pristato naują dainą „Melas“

Nombeko Augustė/ Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-15 10:34
TV konkurse „Lietuvos balsas“ įspūdingu balsu publikos ir teisėjų simpatijas pelniusi dainininkė Nombeko Augustė pristato naują hitą. Naujasis dainininkės kūrinys vadinasi „Melas“. Tai daina apie santykius žmonių, kurių tarpusavio ryšys nutrūko. Atlikėja neslepia, kad rašydama dainos žodžius rėmėsi ne tik vaizduote, bet ir savo pačios išgyvenimais bei partirtimi.

„Buvau sau prižadėjusi, kad jei kursiu dainas, nerašysiu jų apie meilę ar santykius, tačiau labai greitai supratau, kad tai neįmanoma“, - atvirauja Nombeko Augustė. „Daina „Melas“ yra apie nukritusius rožinius akinius ir atšalusį ryšį tarp žmonių. Nors šios mintys skamba liūdnokai, tačiau kūrinys blogų emocijų nežadina. Žodžius kūriau remdamasi gyvenimiška patirtimi ir vaizduote, tačiau į viską žiūrėdama su šypsena“.

Kaune gimusi 21-erių metų Nombeko Auguste Khotseng išgarsėjo 2018 m. Šeštajame muzikinio TV projekto „Lietuvos Balsas“ sezone dalyvavusi atlikėja nukeliavo iki pat superfinalo. Netrukus po sėkmės taletų konkurse, Nombeko Augustė išleido kūrinį „ORE“, kurį įrašė su „Lietuvos balse“ dalyvavusia atlikėja Klaudija Petrauskaite (Klaudia Keziah) ir populiarėjančiu muzikos prodiuseriu ir reperiu Niko Barisu. Ši daina ilgą laiką karaliavo Lietuvos radijų stočių grojamiausių hitų sąrašuose.

Naujausi straipsniai