„Lietuvos balse“ išgarsėjęs sportininkas Artūras Janauskas pristato debiutinę dainą

Artūras Janauskas / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-06-17 14:59
Muzikiniame projekte „Lietuvos balsas dalyvavęs ir ten sulaukęs komplimentų ne tik dėl puikios išvaizdos, bet ir sodraus savito balso, Arturas Ja (Artūras Janauskas) birželio 17 dieną pristato savo pirmąjį kūrinį „Still Care About You“ (aut. „Tu vis dar man rūpi“).

Praėjusieji metai buvo sudėtingi visiems, ypatingai meno atstovams, bet Arturas Ja tikisi, kad viskas pamažu atsistos į savo vietas ir vasarą galėsime džiaugtis puikiu oru ir gera muzika. Debiutinį kūrinį pristatantis atlikėjas pasakoja: „Norėjosi sukurti kažką labai šviesaus ir energingo, nes dainos istorija susideda iš daugelio asmeninių istorijų, dovanojusių ne tik gyvenimo pamokas, bet ir gerus prisiminimus“. 

Daugeliui žiūrovų toks trumpų distancijų bėgime su kliūtimis laurus skynusio sportininko pasirodymas muzikinėje scenoje buvo labai netikėtas, bet tik ne tiems, kurie artimiau pažįsta Artūrą.

Atlikėjo muzikinis kelias prasidėjo dar darželyje. Ne kartą dalyvavęs „Dainų dainelės“ konkursuose, vėliau pasirinko mokytis klarneto specialybę muzikos mokykloje. Visgi paauglystėje sportiškas ir aktyvus vaikinas nusprendė pasirinkti sportininko kelią, kuris buvo sėkmingas – Artūras sunkiu ir ryžtingu darbu net devynis kartus iškovojo Lietuvos čempiono titulą. 

Artūras Janauskas / Asmeninio albumo nuotr.
Artūras Janauskas / Asmeninio albumo nuotr.

Pergalių skonis saldus, bet Artūro laisvalaikio pomėgis dainuoti niekur nedingo. Paskatintas ilgametės savo vokalo mokytojos Simonos Jakubėnaitės, gerai žinomos ir vertinamos muzikos pasaulyje vokalo mokytojos, Artūras ryžosi siekti daugiau ir save išmėginti profesionalioje scenoje.

„Kartais išgirstu žmones besistebint, kad netikėtai sugalvojau pereiti į muziką, tai aš juokiuosi, kad muzika visada buvo šalia, tik sportas grojo garsiau. Ambicijų man netrūksta, tad bandysiu siekti profesionalumo ir muzikiniame kelyje“, – paaiškina atlikėjas.

Artūras Janauskas / Asmeninio albumo nuotr.
Artūras Janauskas / Asmeninio albumo nuotr.

Nors Arturas Ja „Youtube“ kanale jau puikuojasi kelios pasaulinių hitų akustinės versijos, visgi pirmojo kūrinio leidybai atlikėjas ruošėsi itin atsakingai: „Disciplina reikalinga ruošiantis ne tik sporto varžyboms, bet ir kokybiškam muzikiniam pasirodymui bei balso lavinimui. Tad ruošiausi intensyviai, vokalo pamokas lankiau pavyzdingai“, – šypsosi Artūras Janauskas.

Šiandien jis pristato savo pirmąją kūrinį „Still Care About You“, kurį galima rasti Arturas Ja „Spotify“ platformoje ir „Youtube“ kanale bei ragina džiaugtis vasariška nuotaika.

Naujausi straipsniai