„Lietuvos balse“ daugelio atrasta Melani savaitgalį Vilniaus senamiestyje skleis kalėdinę dvasią

„Lietuvos balso“ dalyvė Melani / LNK nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Feisbuke prasideda kalėdinių eglučių vajus, vis dažniau pasidalinama kalėdinėmis dainomis. Tie, kas jau pajuto artėjančių švenčių nuotaiką ar labai jos ilgisi, gruodžio 2 dieną, šeštadienį gali apsilankyti Vilniaus koncertų salėje „White Piano Hall“. Ten įvyks koncertas „Winter Wonderland“, kuris paskleis kalėdinę dvasią. Taip tikina dainininkė Melani Camilla Pettersson, jau spėjusi sublizgėti populiariuose TV šou – „X Faktorius“ ir „Lietuvos balsas“.

Po mokslų Balio Dvariono muzikos mokykloje ir Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje, M. Pettersson pasirinko populiariosios muzikos studijas, šiuo metu jas tęsia. O lygiagrečiai žavi mergina jau spėjo sudalyvauti populiariuose televizijos muzikos šou ir ten buvo pastebėta.

Sekantiems jos muzikinį kelią gruodžio 2-ąją išpuls proga pasiklausyti šios atlikėjos gyvai jaukiame koncerte Vilniaus senamiestyje. Jei dar švariai, baltai pasnigtų...

„Winter Wonderland“ programoje – tik Melani balsas ir vieno ryškiausių Lietuvos džiazo pianistų Andrejaus Polevikovo fortepijonas.

„Jis yra mano dėstytojas, o šiuo atveju – ir koncerto partneris. Tai mūsų pirmas, ilgai brandintas projektas ir man labai džiugu, kad jis toks – kalėdinis. Be to, mūsų koncertas vyks ypatingos architektūros ir užburiančių skliautų salėje, kurioje garsas subtiliai palies ne tik klausytojo ausis, bet ir sielą“, sako vokalistė, šeštadienio koncerto programoje pristatysianti savitas kalėdinių dainų interpretacijas.

Šiemet ji per Kalėdas nesusiburs prie stalo su savo artimaisiais. Melani mama – žinoma dizainerė Aušra Haglund – persikėlė į JAV, kiti šeimos nariai – kas kur pasaulyje. Tačiau dainininkė dėl to neliūdi.

Melani Camilla Pettersson tebestudijuoja, bet publika ir kritikai jau ne kartą vadino ją perspektyvia išskirtinio balso dainininke. Po mokslų Balio Dvariono muzikos mokykloje ir Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje vokalistė pasirinko populiariosios muzikos studijas ir jau suspėjo sublizgėti dviejuose muzikos projektuose ¬– „Lietuvos balsas“ ir „X faktorius“. Koncertui Piano.lt salėje Melani Camilla parengė savitu stiliumi interpretuojamų kalėdinių dainų programą, kurią atliks kartu su Andrejumi Polevikovu – vienu ryškiausių Lietuvos džiazo pianistų.Iki septynerių turėjau vienas Kalėdų tradicijas – švediškas. Jos šiek tiek kitokios, todėl iki šiol kai kas man vis dar keista Lietuvoje. Kalbu apie kalėdinį stalą ir tradicijas prie stalo, – šypsosi atlikėja. – Turiu savyje tas dvi stiprias dviejų kultūrų dalis ir to niekaip negaliu paneigti. Tačiau vienas labai svarbus dalykas, kuris visur toks pats – tai muzika, sielos kalba. Ji užburia, be jos niekaip negaliu įsivaizduoti Kalėdų.“

Atlikėja įsitikinusi, kad kalėdinė muzika tokia aiški visam pasauliui, kad išnyksta bet kokie skirtumai tarp šalių ir kultūrų. Tokia muzika turi savo žinutę, kurią norisi perskaityti vėl ir vėl. „Net ir iki skausmo žinomas George‘o Michaelo hitas „Last Christmas“ – be jo neapsieina nei vienos šventės, ir man tai labai gražu. Ramybė, laukimas, muzika ir jausmas, kurį noriu skleisti visiems – štai kas man yra Kalėdos“, - sako M. Pettersson.

Skaitykite daugiau